نمناک اخباردانشگاه ثبت نام تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97
تکمیل ظرفیت ارشد 97 ، تکمیل ظرفیت دکتری 97
ثبت نام پذیرفته شدگان آزمون تمامی رشته های مقطع تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی از امروز آغاز می شود.
تاریخ انتشار : 23 بهمن 1396

ثبت نام تکمیل ظرفیت پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

پذیرفته شدگان آزمون تمامی رشته های مقطع تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی از امروز دوشنبه 23 بهمن ماه می توانند نسبت به ثبت نام اقدام کنند.
ثبت نام پذیرفته شدگان نهایی تمامی رشته های تکمیل ظرفیت دوره های کارشناسی ارشد سال 96 دانشگاه در روزهای دوشنبه و سه شنبه 23 و 24 بهمن ماه انجام می شود.
پذیرفته شدگان نهایی تمامی رشته ها در روزهای تعیین شده می توانند با در دست داشتن تمامی مدارک لازم جهت ثبت نام به واحدهای ذیربط که نشانی و شماره تماس آنها در سامانه اینترنتی مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه به نشانی www.sanjesh.iau.ac.ir و سامانه دانشگاه آزاد اسلامی به آدرس www.iau.ac.irدرج شده است، مراجعه کنند.

آزمون ارشد

ثبت نام تکمیل ظرفیت ارشد دانشگاه آزاد

عدم مراجعه پذیرفته شدگان در روزهای تعیین شده به منزله انصراف از ثبت نام تلقی شده و هیچگونه اعتراضی پذیرفته نخواهد شد.
همچنین پذیرفته شدگان واحدهای علوم و تحقیقات، تهران مرکزی، تهران جنوب، تهران شمال، پزشکی تهران، الکترونیکی، سنندج، نجف آباد، تبریز، کرج، قم، قزوین، پرند، بروجرد، شیراز و اراک جهت اطلاع از چگونگی و زمان ثبت نام باید به سایت این واحدها مراجعه کنند.
به گزارش مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی، نتایج تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد این دانشگاه، پنجشنبه 19 بهمن ماه اعلام شده و متقاضیان می توانند برای اطلاع از نتایج تکمیل ظرفیت به سامانه مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی به نشانی www.azmoon.net مراجعه کنند.

ثبت نام تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97

ثبت نام تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97
:
امتیاز : 2.5 تعداد رای : 4
برگرفته از ایسنا - /م
این مطلب مفید بود ؟ 2 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف