نمناک اخبارورزشی مامه تیام بالاخره در تیم استقلال می ماند یا خیر؟!
تیام ، مامه تیام
در چند وقت اخیر موضوع رفتن تیام از استقلال، مدیران این باشگاه را دچار نگرانی کرده اما برخی هنوز هم امید به ماندن تیام دارند.
تاریخ انتشار : 19 خرداد 1397

تیام به استقلال باز می گردد

با توجه به اینکه تیام مهاجم سنگالی آبی ها یک سال دیگر با استقلال قرارداد بر همین اساس طبق قانون او باید چهارم تیر ماه در تمرینات آبی پوشان حضور پیدا کند.

مامه تیام به تیم استقلال باز می گردد؟

با توجه به اینکه تیام مهاجم سنگالی آبی ها یک سال دیگر با استقلال قرارداد بر همین اساس طبق قانون او باید چهارم تیر ماه در تمرینات آبی پوشان حضور پیدا کند.

البته تا قبل از حضور تیام در تمرینات مدیران استقلال باید مذاکرات جدی خود را با این بازیکن انجام دهند تا او مشکلی برای ادامه همکاری با آبی ها نداشته باشد.

تمرینات آبی پوشان

مهاجم سنگالی در تیم استقلال می ماند؟

حفظ مامه تیام؛ بیشتر از یک گام به جلو

ادامه همکاری استقلال با تیام برای این تیم بیش از جذب یک بازیکن با کیفیت اهمیت دارد.

ادامه همکاری با تیام در سال دوم قرارداد یکی از مهم ترین اهداف استقلال در تابستان است. تیام با پرداخت رضایت نامه ای 200 هزار دلاری می تواند از استقلال جدا شود و البته برای این موضوع اقداماتی را نیز انجام داد اما شرایط این بازیکن و پیشنهاد استقلالی ها به شکلی پیش رفت که به نظر می رسد این بازیکن سنگالی ماندنی باشد.

مذاکرات با تیام از راه دور ادامه دارد

استقلالی ها هر چند با سفر به ترکیه برای مذاکره مستقیم با مامه بابا تیام اقدام کردند اما حالا از راه دور مرتب با او در تماس هستند. هنوز مدیران استقلال خبر رسمی از ادامه همکاری با تیام در سال آینده را منتشر نکردند اما شنیده ها حاکی از این است که تیام با تغییر قرارداد، در استقلال باقی خواهد ماند تا شفر یکی از کلیدی ترین مهره های خود برای فصل آینده را حفظ کند.

تیام مهاجم سنگالی آبی ها

مامه تیام بازیکن استقلال

تغییر در قرارداد تیام حتمی است

استقلالی ها به دنبال افزایش قرارداد و بندهای آن برای مامه بابا تیام هستند تا خیال خود را از حضور این بازیکن آسوده کنند. مدیران باشگاه البته می توانند هیچ تغییری در قرارداد تیام ایجاد نکنند و او را با قرارداد کنونی در صورت عدم پیشنهاد رسمی و دریافت 200 هزار دلار حق فسخ حفظ کنند اما تصمیم دارند تا با تغییر در قرارداد، خیال خود را بابت حضور این بازیکن تاثیر گذار تا پایان فصل آسوده کنند.

حفظ تیام؛ بیش از یک گام به جلو

مامه تیام برای تیم وینفرد شفر اهمیت فوق العاده ای دارد و هفته های پایانی لیگ به خوبی این موضوع را نشان داد. از سوی دیگر جذب یک بازیکن دیگر با کیفیت تیام می تواند پروسه ای زمان بر باشد و هماهنگی این بازیکن با فضای استقلال و دیگر بازیکنان نیز می تواند بسیار طولانی باشد؛ اتفاقی که نشان می دهد حفظ مامه بابا تیام برای استقلال با توجه به دیدارهای حساس تابستان 97 بیش از یک گام به جلو خواهد بود.

مامه تیام بالاخره در تیم استقلال می ماند یا خیر؟!

مامه تیام بالاخره در تیم استقلال می ماند یا خیر؟!
: امتیاز : 5 تعداد رای : 4
برگرفته از افکارنیوز/ورزش سه/ح.ب
این مطلب مفید بود ؟
4 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف