نمناک ورزشگوناگون تیاگو پسر مسی او را پدر خطاب نمی کند ! + تصاویر
تیاگو پسر مسی ، عکس پسر بزرگ لیونل مسی
لیونل مسی در حاشیه مصاحبه با خبرنگاران بعد از دریافت کفش طلای چهارم خود به موضوع جالب اشاره کرد ، اینکه تیاگو پسر مسی پدرش را پدر خطاب نمی کند.

 تیاگو پسر مسی او را پدر صدا نمی زند !

لیونل مسی که چند روز پیش چهارمین کفش طلای خود را دریافت کرد بعد از مراسم اهدای جایزه زمانی که به سوالات خبرنگاران پاسخ می داد درحالیکه پسرش تیاگو کنار او ایستاده بود به نکته ی جالبی در رابطه او و پسرانش اشاره کرد ، مسی گفت که پسرانش او را پدر صدا نمی زنند و علی رقم تلاش و تکرار او همسرش همچنان تیاگو او را " لئو مسی" صدا می زند .

ستاره آرژانتینی شماره 10 تیم فوتبال باشگاه بارسلونا در ادامع گفت :تیاگو که از سن و سال کم همراه مادرش به استادیوم آمده است و در معرض فضای شهرت من بین مردم قرار داشته است مرا با نامی که دیگران خطاب می کنند صدا می زند و هرگز واژه ی پدر را برای من استفاده نکرده است .

او از زمانی که کوچک بود به استادیوم می امد و وقتی می دید دیگران مرا لئو مسی صدا می زنند به سبک تقلید بچه گانه خود مرا این چنین صدا می زد و همچنان بعد از گذشت چند سال فکر می کند که نباید به من پدر بگوید چون من برای همه لیونل مسی هستم .

عکس لیونل مسی و تیاگو پسرش در مراسم اهدای کفش طلا

تیاگو پسر مسی

تیاگو پسر مسی

عکس تیاگو پسر مسی در آغوش پدرش 

تیاگو پسر مسی او را پدر خطاب نمی کند ! + تصاویر

تیاگو پسر مسی او را پدر خطاب نمی کند ! + تصاویر
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 24
منبع : نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 21 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف