خواننده معروف تیتراژ سریال هاتف را میخواند + عکس

تاریخ انتشار : 15 مهر 1396کد مطلب : 57656زمان مطالعه : 2 دقیقه
محمد اصفهانی خواننده سرشناس کشورمان تیتراژ سریال هاتف ساخته داریوش یاری با بازی حمید گودرزی و زیبا بروفه را خواند.

خواننده تیتراژ سریال هاتف مشخص شد

سریال هاتف با بازی حمید گودرزی و زیبا بروفه سریالی برای شبکه یک سیما است که با حال و هوای محرم آماده پخش شد. خواننده معروف تیتراژ سریال محرمی هاتف را به کارگردانی داریوش یاری میخواند.

محمد اصفهانی خواننده تیتراژ سریال هاتف شد

مجموعه تلویزیونی هاتف با حال و هوای محرم، از امشب (پانزدهم مهر) از شبکه یک سیما پخش خواهد شد. محمد اصفهانی قطعه ای را با سروده حسین منزوی، خوانده که در انتهای سریال پخش می شود.
نعمت چگینی تهیه کننده این سریال گفت:تصویربرداری این مجموعه کماکان ادامه دارد و فردا (یکشنبه 16 مهر) فیلمبرداری با ضبط سکانس هایی مربوط به لوکیشن خانه میثم در شهرک راه آهن تهران به پایان می رسد.
او تصریح کرد:پنج قسمت از این سریال تحویل شبکه یک سیما شده است و هم اکنون پنج قسمت دیگر در مرحله تدوین نهایی قرار دارد.

تیتراژ سریال هاتف

حمید گودرزی و زیبا بروفه در سریال هاتف

زیبا بروفه، سید مهرداد ضیایی، بهزاد خداویسی، مریم بوبانی، کمند امیرسلیمانی، حمید گودرزی، محمد حاتمی، شهرام قائدی، محمد فیلی، کاظم بلوچی، مریم کاویانی و الهه حسینی از جمله بازیگران این سریال هستند.

حمید گودرزی در سریال هاتف

حمید گودرزی در سریال هاتف

در خلاصه داستان سریال هاتف آمده است:
در روز عاشورا، ابراهیم در کربلا بر اثر حمله قلبی می میرد. دخترش ریحانه پیگیر آخرین گفته ناتمام پدر می شود. این پیگیری ریحانه را رو در روی خانواده و زندگی زناشویی اش قرار می دهد، اما ریحانه اعتقاد دارد که عدالت نمی تواند پشت در خانه آدم جا بماند ...
خاطرنشان می شود؛ مجموعه تلویزیونی «هاتف» به تهیه کنندگی نعمت چگینی و کارگردانی داریوش یاری، در 10 قسمت 50 دقیقه ای ساخته شده است و هر شب حوالی ساعت 22:15 روی آنتن شبکه یک می رود. تکرار این سریال، ساعت 1 بامداد و ساعت 15:15 روز بعد خواهد بود.

محمد اصفهانی خواننده تیتراژ سریال هاتف شد

53
این مطلب مفید بود ؟30
برگرفته از باشگاه خبرنگاران / م.ف
نظرات
وبگردی