نمناک فرهنگ و هنرسینما،تئاتر،تلویزیون خواننده زن برای تیتراژ فیلم ایرانی آباجان میخواند !
فیلم آباجان ، هاتف علیمردانی
هاتف علیمردانی کارگردان فیلم آباجان از خواننده زن برای تیتراژ پایانی فیلم آباجان خبر داد که باید دید مجوز میگیرد یا نه ؟

تیتراژ فیلم آباجان را یک زن میخواند؟

هاتف علیمردانی، کارگردان فیلم آباجان که پیش از این فیلم های «هفت ماهگی» و «کوچه بی نام» را ساخته است این بار به سراغ موضوعی اجتماعی در دهه 60 رفته است که فاطمه معتمد آریا بازیگر اصلی این فیلم است و به لحاظ بازیگر جزو فیلم های پربازیگر به حساب می آید.

فیلم آباجان

بازیگران فیلم آباجان


اما کارگردان این فیلم در گفتگو با یکی از رسانه ها از حضور خواننده زن برای تیتراژ فیلم آباجان خبر داده است. در خصوص انتخاب این خواننده برای تیتراژ فیلم و ایجاد مشکل در زمان مجوز نمایش فیلم گفت:این آهنگ به زبان آذری خوانده می شود و امیدواریم که کار به مشکل نخورد و فیلم مجوز های لازم را دریافت کند.

کارگردان «هفت ماهگی» در خصوص آخرین وضعیت فیلم «آباجان» عنوان کرد:فیلم در مرحله جلوه های ویژه قرار دارد و کار جلوه های ویژه قدری طول کشیده است، با اتمام این مرحله فیلم آماده نمایش خواهد شد و صداگذاری آن تقریبا تمام شده است.

خواننده زن برای تیتراژ فیلم ایرانی آباجان میخواند !

خواننده زن برای تیتراژ فیلم ایرانی آباجان میخواند !
:
امتیاز : 3.9 تعداد رای : 9
برگرفته از باشگاه خبرنگاران -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 7 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف