نمناک اخبارحوادث تیراندازی به سمت پلیس در مسعودیه تهران
تیراندازی ، تیراندازی به سمت پلیس
یکی از ماموران نیروی انتظامی که برای دستگیری ضاربان در نزاع دسته جمعی در منطقه مسعودیه وارد عمل شده بود با تیراندازی از سوی نزاع کنندگان از ناحیه پا مجروح شد.شد.
تاریخ انتشار : 19 فروردین 1395

تیراندازی به سمت پلیس در تهران!

حدود ساعت 9:30 شب گذشته خبر نزاع دسته جمعی در منطقه مسعودیه از سوی مرکز پیام فوریت های پلیسی 110 به مأموران کلانتری 157 مسعودیه اعلام شد.

با حضور مأموران در محل نزاع و با توجه به شدت درگیری، بلافاصله آنها وارد عمل شدند و یکی از مأموران انتظامی که برای دستگیری ضاربان وارد عمل شده بود از ناحیه پا مجروح شد که در ادامه با استفاده از قانون به کارگیری سلاح، تیراندازی هوایی برای خاتمه دادن نزاع توسط پلیس انجام گرفت.

با دستگیری سه نفر از افراد حاضر در نزاع مشخص شد پسر 21 ساله ای در محل درگیری با اصابت چاقوی سلاخی به زیر گلویش، به قتل رسیده است.

یکی از ضاربان اصلی این نزاع که پس از دستگیری به خودروی پلیس منتقل شده بود، قصد فرار از محل درگیری را داشت که مجدداً توسط مردم دستگیر شد همچنین چهار نفر از شرکت کنندگان در این نزاع دسته جمعی متواری شدند.

با حضور قاضی ایلخانی؛ بازپرس ویژه قتل پایتخت در محل نزاع، تحقیقات اولیه درباره علت درگیری آغاز شد و متهم اصلی این پرونده در اظهاراتش به بازپرس گفت:من در مغازه لبنیات فروشی مشغول به کار هستم، جلوی مغازه ایستاده بودم که پسر جوانی مشغول صحبت با تلفن همراهش بود که در حین صحبت فحاشی می کرد، من نیز به وی تذکر دادم و از او خواستم که فحاشی نکند، وی از این موضوع عصبانی شد که نتیجه این اتفاق آغاز درگیری بین من و پسر جوان شد.

وی در ادامه اظهاراتش بیان داشت:با گسترده شدن درگیری، دوستان این پسر جوان و چند تن از دوستان من با یکدیگر وارد نزاع شدند، من چاقو به همراه داشتم اما مقتول که یکی از دوستان همان پسر جوانی بود که حین صحبت با تلفن همراه فحاشی می کرد، را نکشتم و نمیدانم چه کسی ضارب وی بوده است.

پس از اظهارات پسر جوان، وی به همراه دو تن دیگر از متهمان این پرونده به دستور بازپرس جنایی تهران و به اتهام مباشرت و شرکت در نزاع منتهی به قتل دستگیر شدند و تحقیقات بیشتر برای شناسایی و دستگیر سایر متهمان این پرونده ادامه دارد.

تیراندازی به سمت پلیس در مسعودیه تهران

تیراندازی به سمت پلیس در مسعودیه تهران
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 6
برگرفته از شفاف/م.ن
این مطلب مفید بود ؟ 6 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف