دیگران چه می خوانند..؟
نمناک اخبارجامعه تیراندازی به کاروان راهیان نور در شوش؟
راهیان نور ، تیراندازی به راهیان نور
فرماندار شهرستان شوش گفت: شایعه تیراندازی به سمت اتوبوس های راهیان نور در شوش کذب بوده و واقعیت ندارد.
تاریخ انتشار : 10 فروردین 1394
بازدید : 3,221 نفر

شایعه تیراندازی به سمت کاروان راهیان نور در شهرستان شوش و منطقه عملیاتی فتح المبین روز یکشنبه در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی گسترش یافت.

رضا نجاتی افزود:تردد کاروان های راهیان نور به مناطق عملیاتی فتح المبین و کرخه در شهرستان شوش در امنیت کامل و در فضایی با نشاط معنوی و استقبال گسترده راهیان نور در حال انجام است.

وی همچنین پیرامون اقدام چند تن از اراذل و اوباش و تیراندازی در آیین تشییع جنازه در شهر شوش در روز یکشنبه گفت:به دنبال تیراندازی هوایی چند نفر موتورسوار و با توجه به اعلام ممنوعیت این اقدام از سوی دستگاه قضایی، نیروهای انتظامی و امنیتی وارد عمل شده و این افراد موتورسوار تحت تعقیب قرار گرفتند.

فرماندار شوش بیان داشت:به دنبال عملیات تعقیب و گریز افراد مسلح موتور سوار توسط نیروهای انتظامی ، امنیتی و بسیج ، عده ای از اراذل و اوباش نیز در حمایت از افراد متخلف تحت تعقیب وارد صحنه شده و اقدام به پرتاب چوب و سنگ به سمت ماموران انتظامی کردند.

نجاتی با اشاره به متواری شدن این افراد در جنگل حاشیه رودخانه کرخه برای فرار از دست ماموران، از دستگیری هشت تن از اراذل و اوباش ساعتی پیش توسط ماموران انتظامی و امنیتی و بسیج خبر داد و گفت:سایر افراد متخلف نیز شناسایی شده و بازداشت خواهندشد.

وی همچنین از سرعت عمل دستگاه قضایی و تلاش نیروهای انتظامی، امنیتی و بسیج به خاطر شناسایی و دستگیری اراذل و اوباش تقدیر کرد.

کریم بابایی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان شوش نیز شایعه حمله به کاروان راهیان نور را تکذیب کرد و گفت:بازدید راهیان نور در امنیت کامل از مناطق عملیاتی فتح المبین و کرخه در حال انجام است.

شهر شوش در شمال استان خوزستان در فاصله 100 کیلومتری اهواز مرکز استان خوزستان واقع است.

مناطق عملیاتی فتح المبین و کرخه در شهرستان شوش با آغاز سفرهای نوروزی میزبان کاروان های راهیان نور از سراسر کشور می باشد.

تیراندازی به کاروان راهیان نور در شوش؟

برگرفته از ایرنا - /م
این مطلب مفید بود ؟ 7 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف