نمناک اخبارجامعه تیراندازی به کاروان راهیان نور در شوش؟
راهیان نور ، تیراندازی به راهیان نور
فرماندار شهرستان شوش گفت: شایعه تیراندازی به سمت اتوبوس های راهیان نور در شوش کذب بوده و واقعیت ندارد.
تاریخ انتشار : 10 فروردین 1394
بازدید : 3,284 نفر

شایعه تیراندازی به سمت کاروان راهیان نور در شهرستان شوش و منطقه عملیاتی فتح المبین روز یکشنبه در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی گسترش یافت.

رضا نجاتی افزود:تردد کاروان های راهیان نور به مناطق عملیاتی فتح المبین و کرخه در شهرستان شوش در امنیت کامل و در فضایی با نشاط معنوی و استقبال گسترده راهیان نور در حال انجام است.

وی همچنین پیرامون اقدام چند تن از اراذل و اوباش و تیراندازی در آیین تشییع جنازه در شهر شوش در روز یکشنبه گفت:به دنبال تیراندازی هوایی چند نفر موتورسوار و با توجه به اعلام ممنوعیت این اقدام از سوی دستگاه قضایی، نیروهای انتظامی و امنیتی وارد عمل شده و این افراد موتورسوار تحت تعقیب قرار گرفتند.

فرماندار شوش بیان داشت:به دنبال عملیات تعقیب و گریز افراد مسلح موتور سوار توسط نیروهای انتظامی ، امنیتی و بسیج ، عده ای از اراذل و اوباش نیز در حمایت از افراد متخلف تحت تعقیب وارد صحنه شده و اقدام به پرتاب چوب و سنگ به سمت ماموران انتظامی کردند.

نجاتی با اشاره به متواری شدن این افراد در جنگل حاشیه رودخانه کرخه برای فرار از دست ماموران، از دستگیری هشت تن از اراذل و اوباش ساعتی پیش توسط ماموران انتظامی و امنیتی و بسیج خبر داد و گفت:سایر افراد متخلف نیز شناسایی شده و بازداشت خواهندشد.

وی همچنین از سرعت عمل دستگاه قضایی و تلاش نیروهای انتظامی، امنیتی و بسیج به خاطر شناسایی و دستگیری اراذل و اوباش تقدیر کرد.

کریم بابایی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان شوش نیز شایعه حمله به کاروان راهیان نور را تکذیب کرد و گفت:بازدید راهیان نور در امنیت کامل از مناطق عملیاتی فتح المبین و کرخه در حال انجام است.

شهر شوش در شمال استان خوزستان در فاصله 100 کیلومتری اهواز مرکز استان خوزستان واقع است.

مناطق عملیاتی فتح المبین و کرخه در شهرستان شوش با آغاز سفرهای نوروزی میزبان کاروان های راهیان نور از سراسر کشور می باشد.

تیراندازی به کاروان راهیان نور در شوش؟

تیراندازی به کاروان راهیان نور در شوش؟
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 8
برگرفته از ایرنا - /م
این مطلب مفید بود ؟ 7 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف