نمناک اخبارحوادث جزئیات تیراندازی در دهکده المپیک تهران
تیراندازی ، تیراندازی در تهران
سردار ساجدی نیا رئیس پلیس پایتخت جزئیات تیراندازی صبح امروز در میدان المپیک که به کشته شدن یک زن سابقه دار منجر شد را تشریح کرد.
تاریخ انتشار : 26 تیر 1396

تیراندازی خونین در دهکده المپیک

سردار حسین ساجدی نیا با اشاره به ماجرای تیراندازی بامداد امروز در حوالی میدان المپیک تهران در تشریح جزئیات این حادثه اظهار داشت:حدود ساعت 4:30 صبح امروز، گزارشی از بر وقوع یک فقره زورگیری و سرقت به عنف به مرکز فوریت های پلیسی 110 اعلام می شود که با حضور مأموران پلیس در محل حادثه، مالباخته با تشریح مشخصات ظاهری سارقان که یک زن و دو مرد بودند، گزارش این سرقت را در اختیار مأموران پلیس قرار می دهد.

رئیس پلیس پایتخت ادامه داد:پس از ثبت مشخصات ظاهری سارقان، یکی از گشتی های حاضر در منطقه موفق به شناسایی این سارقان می شود ولی اعضای این باند متوجه مأموران پلیس شده و علی رغم دستور مأموران برای توقف، از محل فرار می کنند.

وی گفت:پس از فرار اولیه سارقان از دست مأموران، یکی از گشتی های دیگر پلیس به تعقیب و گریز با سارقان می پردازد که پس از تذکرات مکرر پلیس و چندین شلیک هوایی، مأموران با رعایت قانون بکارگیری اسلحه، مجبور به تیراندازی به سمت این سارقان می شوند که در این میان یکی از سارقان کشته، یک نفر مجروح و یکی از آن ها نیز فرار می کند که چند دقیقه بعد این سارق متواری نیز توسط همکاران ما دستگیر می شود.

ساجدی نیا با تأکید بر سابقه دار بودن هر سه این سارقان گفت:همه اعضای این باند سابقه سرقت و زورگیری داشته و علاوه بر آن نیز سابقه آدم ربایی در پرونده خود داشته اند و این در حالی است که یکی از این زورگیران، سابقه تجاوز به عنف نیز داشته است.

 

جزئیات تیراندازی در دهکده المپیک تهران

جزئیات تیراندازی در دهکده المپیک تهران
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 7
برگرفته از تسنیم - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 7 0
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف