نمناک اخبارحوادث جزئیات حادثه تیراندازی یک سرباز در پادگان کهریزک
پادگان کهریزک ، تیراندازی در پادگان کهریزک
در پی حادثه تیراندازی در میدان تیر آموزشی پادگان کهریزک تهران متاسفانه 4 تن از سربازان کشته و 8 تن دیگر مجروح شدند.
تاریخ انتشار : 15 مرداد 1396
بازدید : 6,140 نفر

تیراندازی مرگبار سرباز در پادگان کهریزک

به نقل از روابط عمومی ارتش، در پی حادثه تیراندازی در میدان تیر آموزشی کهریزک تهران متاسفانه 4 تن از سربازان کشته و 8 تن دیگر مجروح شدند که یکی از مجروحین از کارکنان پایور است.

براساس این گزارش، مجروحین این حادثه سریعا به منظور مداوا به نزدیکترین مرکز درمانی اعزام شدند و علت این حادثه توسط تیم ویژه بازرسی در دست بررسی است و اخبار تکمیلی در این خصوص متعاقبا اعلام خواهد شد.

گفته می شود این اتفاق احتمالا به دلیل مشکلات روحی و روانی سرباز ضارب و یا چرخش ناگهانی سلاح بوقوع پیوسته است.

تیراندازی مرگبار سرباز در میدان تیر پادگان کهریزک

جزئیات حادثه تیراندازی یک سرباز در پادگان کهریزک
:
امتیاز : 2.5 تعداد رای : 10
برگرفته از مهر - /م
این مطلب مفید بود ؟ 5 5
برچسب ها :
نظر کاربران
کهنه سرباز

کهنه سرباز

تحقیر و فحاشی به سربازان رو در پادگان های ارتش به خصوص کهریزک به وفور دیدم ...
من خودم تجربشو داشتم
دوستمون میگه حقوق 70 هزار تومنی ولی اصلا به اون ربطی نداره سرباز ارتش دغدغه های شدیدتری و مهمتری نسبت به دغدغه مالی داره ...
سلامت روانی جوان تو دوره خدمت سربازی بالاخص پادگان های ارتش نگران کنندس ...
سربازا عمدتا برای فرار از فشار و بار روانی به سیگار و مواد مخدر از قبیل حشیش یا گراس پناه می آوردند رشد مشکلات اخلاقی و انحرافات جنسیشون به کنار
مسئولین زیربط و افسران ارتش با تفویض اختیار به سربازان قدیمی از زیر بار مسئولیت نظارت بر سربازان شانه خالی میکنند من یادمه افسر مسئول و مافوقمون شب میرفت راحت می خوابید تا صبح و سربازی که درجش از من پایین تر بود بخاطر قدیمی تر بودن فرمانروایی میکرد تا صبح به معنی واقعی هر دستوری میداد معقول یا غیر معقول قانونی یا غیر قانونی بقیه سربازا باید انجام میدادن والا شب تا صبح رو با انواع تحقیرها و الفاظ رکیک و تنبیهات نظامی صبح میکرد و این تازه اولش بود تا پایان خدمتش باید تحمل میکرد این وضع رو ... حالا خودتون تجسم کنید تحمل سختی شب بیداری های مکرر و نگهبانی یکطرف و تحمل این برخورد ها و تنبیهات هم روی اون... چه شود! (تجربیات و دیده های شخصی خودم / پاسدارخانه؛مرکز آموزش دژبان ارتش کهریزک)

پاسخ دادن 9 2
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف