نمناک اخبارحوادث تیراندازی به یک مغازه در خیابان طالقانی تهران
تیراندازی ، تیراندازی در تهران
افراد ناشناس با تیراندازی به شیشه های یک مغازه صنایع دستی در خیابان طالقانی تهران از محل متواری شدند. پلیس از دستگیری عاملان تیراندازی امروز خبر داد.
تاریخ انتشار : 17 مهر 1396

تیراندازی امروز در خیابان طالقانی تهران

رئیس پلیس پایتخت صبح امروز اعلام کرد هر پنج متهمی که اقدام به تخریب شیشه های بانک و صرافی ها کرده بودند شناسایی و دستگیر شدند و تحقیقات از آنها ادامه دارد. این در حالیست که امروز نیز افراد ناشناس اقدام به شلیک به شیشه های مغازه صنایع دستی در خیابان طالقانی کرده و از محل حادثه متواری شدند.

مرکز اطلاع رسانی پلیس تهران بزرگ با تایید این خبر اعلام کرد با توجه به حساسیت این موضوع، پلیس تحقیقات گسترده ای را برای شناسایی افراد تیرانداز آغاز کرده است.

بنا بر این گزارش، خسارت وارد شده به این مغازه در دست بررسی است و شواهد نشان می دهد فقط شیشه های بیرونی مغازه به طور کامل تخریب شده است.

بررسی های اولیه نشان می دهد متهمان از تفنگ ساچمه ای استفاده کردند تحقیقات پلیس برای واکاوی این ماجرا ادامه دارد.


دستگیری عوامل تیراندازی در خیابان طالقانی تهران

به دنبال تیراندازی در خیابان طالقانی تهران و ورود پلیس به موضوع پیگیری این حادثه که صبح امروز رخ داده بود، عوامل این حادثه ساعاتی پیش شناسایی و دستگیر شدند.

طی روزهای گذشته نیز چند حمله به تعدادی از بانک های تهران به وسیله تفنگ ساچمه ای رخ داده بود که متهمان آنها نیز دستگیر شده اند.

تیراندازی با تفنگ ساچمه ای در تهران

تیراندازی به یک مغازه در خیابان طالقانی تهران
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 5
برگرفته از مهر، تسنیم - /م
این مطلب مفید بود ؟ 5 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف