نمناک تکنولوژیگوناگون تیزر تبلیغاتی جدید سونی + عکس
شرکت سونی ، تیزر تبلیغاتی سونی
شرکت سونی با تیزر جدید خود برای نمایشگاه IFA 2014 سوالات زیادی در رابطه با آن بین کاربران به وجود آورد. این اعداد مربوط به کدام محصول جدید سونی است؟
تاریخ انتشار : 8 شهریور 1393

تبلیغات جدید سونی برای سونی اکسپریا z3

 کمپانی سونی با تیزر جدید خود بار دیگر تمامی افکار را معطوف خود ساخت.

این تیزر تبلیغاتی مانند دیگر تیزرهای جدید سونی مربوط به نمایشگاه IFA 2014 است که هفته آینده برگزار خواهد شد ، سوالی با مضمون این اعداد ارائه شده چه معنایی می توانند داشته باشند را از کاربران کنجکاو می پرسد.

شرکت سونی

تیزر جدید سونی برای نمایشگاه ifa 2014 و گوشی سونی اکسپریا z3

سونی اعداد 124 میلی متر در 6.4 میلی متر را مشخص کرده و جای رقم سوم را علامت سوال گذاشته است تا حس کنجکاوی کاربران را بیشتر برانگیزد.
اعداد گفته شده با ابعاد محصولات اخیر این شرکت که (7.3 × 72.9 × 146.6) )Xperia Z3 و( 8.8 × 64.9 × 126.98 میلی متر )Compact Xperia Zهستند همخوانی ندارد.پس این اعداد یا خبر از محصول جدید سونی می دهند یا اشتباهی بیش نیستند.شاید این فقط برای سرگرم کردن کاربران برای حدس زدن است.
این اعداد با در نظر گرفتن اینکه توسط اکانت شبکه اجتماعی توییتر سونی بجای سونی موبایل ارائه شده، ممکن است حتی اشاره به یک گوشی هوشمند نداشته باشند.

تیزر تبلیغاتی جدید سونی + عکس

تیزر تبلیغاتی جدید سونی + عکس
:
امتیاز : 3.3 تعداد رای : 6
برگرفته از زومیت -/ف
این مطلب مفید بود ؟ 4 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف