نمناک ورزشفوتبال وضعیت تیم استقلال در هفته اول لیگ برتر 96-97
تیم استقلال ، تيم استقلال تهران
تیم استقلال در هفته اول لیگ هفدهم شروع خوبی نداشت اما شاید این فصل هم بتوانند یک بار دیگر، بازگشت رویایی فصل پیش را تکرار کنند.
تاریخ انتشار : 7 مرداد 1396

تیم استقلال دوباره می تواند برگردد؟

شروع تیم استقلال در آبادان، امیدوار کننده نبود اما بررسی تعداد بازیکن های جدید منصوریان، نشان می دهد آن ها می توانند به آینده امیدوار باشند. از 11 بازیکن اصلی منصوریان در این مسابقه، 6 بازیکن فصل پیش حتی یک مسابقه در ترکیب اصلی این تیم به میدان نرفتند. پژمان منتظری، حسن بیت سعید، داریوش شجاعیان و سجاد شهباززاده خریدهای جدید استقلال هستند. روزبه چشمی فصل پیش نتوانست برای استقلال بازی کند و عظیم گوک هم فقط یک بار به عنوان بازیکن ذخیره به میدان رفت.

یکی از سه ذخیره استقلال یعنی سرور جپاروف هم امروز برای اولین بار برای استقلال بازی می کرد و این یعنی از 14 بازیکن اصلی و ذخیره استقلال، دقیقا نیمی از آن ها نیاز به هماهنگ شدن با دیگر بازیکنان در هفته های آینده دارند.

 

 تیم استقلال

بازی نخست استقلال در لیگ هفدهم

برای بررسی دقیق تر این موضوع، کافی است تعداد بازیکن جدید استقلال را با پرسپولیس مقایسه کرد که هفته اول، فقط یک بازیکن جدید در ترکیب اصلی داشت و دو بازیکن جدید هم به عنوان ذخیره، برای این تیم وارد زمین شدند. شاید استقلالی ها این فصل هم بتوانند یک بار دیگر، بازگشت رویایی فصل پیش را تکرار کنند.

وضعیت تیم استقلال در هفته اول لیگ برتر 96-97

وضعیت تیم استقلال در هفته اول لیگ برتر 96-97
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 1
برگرفته از نود/ی
این مطلب مفید بود ؟ 1 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف