نمناک ورزشفوتبال احتمال آبی پوش شدن سروش رفیعی +عکس
سروش رفیعی ، سروش رفیعی فوتبالیست
دوستی سروش رفیعی و مهدی رحمتی این احتمال را افزایش می دهد که این بازیکن در نیم فصل دوم لیگ شانزدهم پیراهن آبی را بر تن کند.

سروش رفیعی در کنار مهدی رحمتی

سروش رفیعی رابطه بسیار خوب و دوستانه ای با مهدی رحمتی کاپیتان استقلال دارد. سروش رفیعی بازیکن 26 ساله شیرازی که هم اکنون عضو تراکتورسازی تبریز است، رابطه بسیار خوب و دوستانه ای با مهدی رحمتی کاپیتان استقلال دارد. حضور بختیار رحمانی دوست و همبازی فصل گذشته سروش رفیعی در استقلال تهران باعث شده تا این احتمال قوت بگیرد که هافبک تکنیکی و شیرازی تراکتورسازی از نیم فصل دوم لیگ شانزدهم در تیم آبی پایتخت بازی کند.

حضور مهدی رحمتی و بختیار رحمانی به عنوان رفقای نزدیک سروش رفیعی در استقلال تهران این احتمال را افزایش می دهد که این بازیکن در نیم فصل دوم لیگ شانزدهم پیراهن آبی را بر تن کند.

توانایی فنی و تکنیکی سروش رفیعی آن قدر بالاست که می تواند در صورت پیوستن به استقلال یک مجتبی جباری دیگر برای استقلالی ها باشد.

البته شنیده می شود باشگاه پرسپولیس نیز خواهان سروش رفیعی است و باید دید رقابت این باشگاه با استقلال تهران برای جذب ستاره تراکتورسازی در نهایت به نفع کدام تیم تمام می شود.

خبرسازترین بازیکن این روزهای فوتبال ایران در سه راهی برای نیم فصل قرار دارد.

 سروش رفیعی

سروش رفیعی خبرسازترین بازیکن نیم فصل

سروش رفیعی، هافبک سرباز تراکتورسازی که هم اکنون در اردوی تیم ملی فوتبال به سر می برد، این روزها به خبرسازترین بازیکن ایران تبدیل شده است. از او که با اتمام مدت خدمتش می تواند در نیم فصل تیم جدیدی را برای خودش انتخاب کند، در چند ماه اخیر به عنوان بمب پرسپولیسی ها در نیم فصل یاد می شود.

از سوی دیگر همانطور که در این عکس می بینید سروش رفیعی با بازیکنان استقلال رابطه خوبی دارد. رفاقت سروش با بختیار رحمانی و مهدی رحمتی باعث شده تا استقلالی ها نیز به حضور این بازیکن در تیمشان امیدوار باشند. البته ضلع سومی هم در این ماجرا وجود دارد و آن هم تراکتورسازی است که امیدوار به تمدید قرارداد سروش رفیعی است تا حداقل تا پایان فصل این بازیکن را در ترکیبش داشته باشد.

احتمال آبی پوش شدن سروش رفیعی +عکس

احتمال آبی پوش شدن سروش رفیعی +عکس
:
امتیاز : 2.5 تعداد رای : 12
برگرفته از کاپ / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 6 6
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف