نمناک ورزشفوتبال بازتاب حضور تیم ستارگان فوتبال جهان در ایران + عکس
تیم ستارگان جهان ، تیم فوتبال ستارگان جهان
در آستانه بازی “تیم ستارگان جهان” و ستارگان ایران مطبوعات اسپانیایی این رویداد را زیر ذره بین خود گرفتند.
بازدید : 4,343 نفر

بازی تیم ستارگان جهان و ایران

کاروان تیم ستارگان فوتبال جهان برای برگزاری بازی دوستانه و خیریه آماده شده و ستارگان پیشکسوت و نامدار ایرانی نیز برای رویارویی با این ابرستارگان و مشهور آماده به نظر می رسند.
شعار «ورزش، هنر و انسانیت» که از همان ابتدا بر سر زبان ها افتاد برای رسانه های اسپانیایی بسیار جالب و مهم بوده و حتی سرنیو نویسنده اسپورتکاتالونیا درباره همین شعار یادداشت جداگانه ای نوشته است.
کارلوس، فیگو و خواکین رومئو، میشل سالگادو از اسپانیا، روبرتو کارلوس از برزیل، فابیو کاناوارو از ایتالیا، ویتوربایا از پرتغال، مارسل دسایی از فرانسه، لوییس فیگو از پرتغال، ادگار داویدز از هلند، فرناندو کوتو از پرتغال، فرناندو هیه رو از اسپانیا، بودوایلگنر از آلمان، گایزکامندیتا از اسپانیا، پدروپائولتا از پرتغال، کریستین کارمبئو از فرانسه و کلایورت از هلند چهره های تیم ستارگان جهان  هستند که برای مبارزه با بیماری ام.اس در جهان که متأسفانه در کشورمان ایران نیز، شیوع دارد دست به کارشده اند. این تیم پر از ستاره در سراسر جهان برای مبارزه با فقر و بیماری های مختلف دست به چنین حرکات نمادین اما به شدتتأثیرگذار می زند.

 

تیم فوتبال ستارگان جهان

بازی تیم ستارگان جهان و ایران در مطبوعات اسپانیا

روزنامه آس اسپانیا به صورت مفصل و جداگانه گزارشی کامل از این بازی نوشته و آورده است: جمعه آینده در تهران، پایتخت ایران یک بازی خیریه برگزار می شود که بیشتر بازیکنان حاضر در آن جزئی از پیشکسوتان رئال مادرید هستند. هواداران ایرانی می توانند در استادیوم آزادی از تماشای ستارگان فوتبال جهان برای یک امر خیریه لذت ببرند. درآمد حاصل از این بازی قرار است که نصیب مبتلایان به بیماریام اس شود. میشل سالگادو که کاپیتان تیم است بسیاری از هم تیمیهای سابقش در رئال را به این بازی آورده است. روبرتو کارلوس، گوتی، بودوایلگنر، لوئیز فیگو، فرناندو هیرو، کلارنسسیدورف، فابیو کاناوارو، استیو مک مانامان، فرناندو مورینتس، کریستین کارمبو و سانتیاگو سولاری از رئال مدعوین این بازی بودند.
روزنامه آلموندودپورتیوو نیز به نقل از چند خبرگزاری داخلی ایران این بازی را در قالب یک گزارش معرفی کرده و ابراز امیدواری کرده که نمایندگان فوتبال اسپانیا در کار خیر و حرفه ای خود موفق باشند.

بازتاب حضور تیم ستارگان فوتبال جهان در ایران + عکس

بازتاب حضور تیم ستارگان فوتبال جهان در ایران + عکس
:
امتیاز : 4.6 تعداد رای : 14
برگرفته از فارس -/م
این مطلب مفید بود ؟ 13 1
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف