نمناک اخبارورزشی شانس کدام تیم برای قهرمانی لیگ برتر ایران بیشتر است؟
قهرمان لیگ برتر ، قهرمان لیگ برتر94
در پانزدهمین فصل رقابت های لیگ برتر با وجود نزدیک بودن امتیازات تیم های رقیب ،رقابت بر سر قهرمانی لیگ برتر سخت تر شده و امکان جا به جایی رتبه ها بسیار است. با 5 تیم مدعی قهرمانی آشنا شوید.
تاریخ انتشار : 4 آذر 1394

بررسی قهرمان لیگ برتر فوتبال ایران

5 تیم در لیگ پانزدهم شانس قهرمانی در نیم فصل را دارند و باید دید کدام قهرمان نیم فصل می شود؟

تیم قهرمان لیگ برتر

استقلال تهران

شاگردان پرویز مظلومی هم اکنون با کسب 25 امتیاز درصدر جدول قرار دارند و باید دید در 3 هفته پایانی می توانند همین روند را ادامه دهند و به قهرمانی نیم فصل برسند یا خیر؟
آبی پوشان پایتخت هفته آینده می بایست به مصاف سایپا بروند و پس از آن نیز در تبریز مهمان تراکتور سازی هستند.
شاگردان مظلومی هفته پانزدهم و نیم فصل لیگ را با دیدار مقابل صبای قم به اتمام می رسانند.

استقلال خوزستان 

پدیده این فصل لیگ برتر که با کسب 23 امتیاز در رده دوم جدول قرار دارد، می بایست برای بدست آوردن نخستین قهرمانی نیم فصل خود در 3 هفته آینده پیروز شود و منتظر لغزش استقلال نیز باشد.
شاگردان ویسی هفته سیزدهم در ورزشگاه مشهد مقدس به مصاف راه آهن می روند و پس از آن در خوزستان میزبان پدیده هستند و در اخرین دیدار دور رفت مسابقات در اصفهان به مصاف ذوب آهن می روند.

ذوب آهن

سبز پوشان اصفهانی که با کسب 20 امتیاز در رده سوم جدول قرار دارند، شانس سوم قهرمانی در نیم فصل محسوب می شود و می بایست در هفته سیزدهم لیگ برتر به مصاف پدیده برود.
این تیم پس از مسابقه مقابل تیم مشهدی در هفته چهاردهم به مصاف سیاه جامگان می رود و هفته پانزدهم میزبان استقلال خوزستان است.

سپاهان

دیگر تیم اصفهانی لیگ پانزدهم نیز هم اکنون با کسب 20 امتیاز و تفاضل گل کمتر نسبت به ذوب آهن در رده چهارم قرار دارد و درصدد است تا با هدایت ایگوراستیماچ بتواند موفقیت های گذشته را تکرار کند و با قهرمانی در نیم فصل گام جدیدی برای جبران نتایج گذشته بردارد.

زرد پوشان دیار نصف جهان هفته سیزدهم در تبریز به مصاف گسترش فولاد این شهر می روند و در هفته چهاردهم میزبان راه آهن است و هفته پایانی نیم فصل اول نیز را با دیدار در مشهد به اتمام می رساند.

سایپا

نارنجی پوشان که با کسب 20 امتیاز پس از ذوب آهن و سپاهان در رده پنجم قرار دارند، امیدوارند تا با لغزش تیم های بالای جدول قهرمانی در نیم فصل را جشن بگیرند، این تیم در هفته سیزدهم در ورزشگاه آزادی میزبان سایپا است و هفته پس از آن در تهران به مصاف استقلال اهواز می رود، همچنین در هفته پایانی نیز مهمان نفت تهران در دربی کم تماشاگر تهران است. حال با بررسی دیدارهای پنج تیم شانس قهرمانی در نیم فصل، باید دید کدام تیم می تواند قهرمان نیم فصل لیگ پانزدهم شود.

شانس کدام تیم برای قهرمانی لیگ برتر ایران بیشتر است؟

شانس کدام تیم برای قهرمانی لیگ برتر ایران بیشتر است؟
: امتیاز : 2.5 تعداد رای : 16
برگرفته از باشگاه خبرنگاران-/ف
این مطلب مفید بود ؟
8 8
نظر کاربران
نوشین

نوشین

استقلاله دگ. اینکه سوال نداره

پاسخ دادن 7 1
alibabba

alibabba

همگی میدونید استقلال هم قهرمان نیم فصل شد هم قهرمان کل فصل میشه

پاسخ دادن 1 1
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف