نمناک ورزشفوتبال تیم ملی ایران با کلی آب معدنی وارد چین شد؟
تیم ملی ایران ، تیم ملی ایران در چین
طبق تصاویری که منتشر شده به نظر میرسد کاروان تیم ملی ایران همراه خود کلی آب معدنی به چین برده اما گویا این خبر شایعه و حاشیه ای بیش نبود.
تاریخ انتشار : 14 شهریور 1395

بار آب معدنی تیم ملی ایران به چین

بعد از برد برابر قطر، کاروان ایران با پرواز چارتر و بعد از حدود 8 ساعت پرواز وارد شهر شن یانگ در شمال پکن شد تا اردوی شبانه روزی خود را برای مصاف حساس روز سه شنبه با چین آغاز کند.تیم ملی فوتبال چین خودش را برای دیدار با ایران آماده می کند.

عکسی که در بدو ورود تیم ملی به چین منتشر می شد به نظر عجیب می آید . در این تصویر که به قول برخی اولین حاشیه سازی برای تیم ملی بود ، نشان از بردن آب از ایران برای تیم ملی است. اما واقعیت این است که در اردوی تیم ملی خبری از آب های ایران نیست!


در بدو ورود تیم ملی ایران به چین عکسی از یک خبر منتشر شد که در نگاه اول خیلی عحیب به نظر می رسید. اینکه کاروان ایران از کشور، همراه خود آب معدنی برده تا از آب های چین استفاده نشود. اتفاقی که در خبرها عنوان شده بود باعث تعجب چینی ها هم شده است. اما انگار اصلا خبری از این حرف ها نبود. حتی خود کی روش و بازیکنان هم بابت چنین خبری ناراحت شده اند. حقیقت این است که تیم ملی همراه خود فقط یک آشپز برده است و اصراری بر استفاده نکردن از آب و غذای چینی ندارد. بازیکنان تیم انتشار این خبر را به نوعی حاشیه سازی درباره خودشان می دانند.
تیم ملی ایران

آب معدنی ایرانی ها در سفر چین

 

تیم ملی ایران با کلی آب معدنی وارد چین شد؟

تیم ملی ایران با کلی آب معدنی وارد چین شد؟
:
امتیاز : 3.3 تعداد رای : 9
برگرفته از تابناک -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 6 3
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف