نمناک ورزشفوتبال خبرنگاران سمج چینی دست از سر تیم ملی ایران برنمیدارند
تیم ملی ایران ، بازی تیم ملی ایران با چین
سفر تیم ملی ایران به چین با اتفاقات عجیبی همراه بود مثل ماجرای آب معدنی که کار چینی ها بود حالا هم رزپشن های هتل سمج شده و اخبار به خبرنگاران میدهند.

اتفاقات جالب برای تیم ملی ایران در چین

تیم ملی ایران به چین سفر کرد و برگشت. حاصل این سفر و بازی با تیم میزبان، کسب یک امتیاز بود.

هرچند تیم ملی ایران برابر چین نمایش چندان مطلوبی نداشت و در خلق موقعیت کم اثر ظاهر شد اما به هرحال کسب یک تساوی در بازی خارج از خانه برای این تیم نمی تواند چندان هم بد باشد. تیم ملی با تساوی در این بازی در شرایط خوبی در گروهش قرار گرفت و به طور قطع همچنان یکی از شانس های اصلی صعود به جام جهانی محسوب می شود.

در سفر چین اما اتفاقات جالب تری هم افتاد. یکی از نکاتی که باعث شد تا کی روش و مسئولان تیم ملی حواس شان را در چین بیشتر جمع کنند، سمج بودن خبرنگاران چینی بود. ماجرای آب معدنی ها که گفتند تیم ملی ایران همراه خود به چین آورده است کار رزپشن های سمج هتل بود.

بازی تیم ملی ایران با چین

حاشیه های جالب تیم ملی در چین

با حضور تیم ملی در شهر شن یانگ، خبرنگاران زیادی به این شهر رفتند تا آخرین اخبار ایران را پوشش دهند. آنها برای رسیدن به اخبار از هر راهی وارد می شدند. به عنوان مثال در یکی از روزها مشخص شد رزپشن های هتل اخبار تیم ملی را به خبرنگاران می دهند که این مسئله حتی باعث اعتراض مسئولان به نماینده afc شد.

از همان بدو ورود ایران به شن یانگ، اخبار زیادی از اردوی تیم ملی منتشر شد مبنی بر اینکه حتی آب معدنی همراه خود برده اند. تصاویری هم منتشر شد که بعدها مسئولان تیم ملی فهمیدند کار رزپشن های هتل بوده است. همچنین راننده ماشینی که اشکان و آندو را برای گرفتن آزمایش به بیمارستان برد، اخبار لازم را در اختیار خبرنگاران چینی قرار داد! مسئولان تیم ملی بعدا متوجه این موضوع شدند چراکه کسی غیر از راننده همراه این بازیکنان نبود و بلافاصله هم پس از حرکت اشکان و آندو به سمت بیمارستان، این خبر توسط رسانه های چینی مخابره شد.

خبرنگاران سمج چینی دست از سر تیم ملی ایران برنمیدارند

خبرنگاران سمج چینی دست از سر تیم ملی ایران برنمیدارند
:
امتیاز : 3.3 تعداد رای : 9
برگرفته از خبر آنلاین -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 6 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف