تیم ملی ایران ارزان ترین تیم در گروهش در جام جهانی 2018

تاریخ انتشار : 18 فروردین 1397کد مطلب : 66594زمان مطالعه : 3 دقیقه
تیم ملی ایران در میان تیم های حاضر در گروه B جام جهانی 2018 روسیه، آخرین تیم از حیث قیمت است.

ارزش گروه دیدارهای تیم ملی ایران در جام جهانی 2018 مشخص شد

تیم ملی ایران در جام جهانی 2018 روسیه با تیم های اسپانیا، پرتغال ومراکش همگروه است که به اعتقاد کارشناسان باید این گروه را گروه مرگ جام جهانی تلقی کرد چرا که بهترین تیم های قاره های مختلف در آن جمع شده اند.

هر چهار تیم در بهترین شرایط فوتبالی خود قرار دارند و با امیدهای زیادی راهی جام جهانی شده اند. بدون شک اسپانیا، جزو بهترین تیم های حال حاضر جهان است که در بازی های تدارکاتی مقابل آلمان و آرژانتین این موضوع را ثابت کرد و توانست آلبی سلسته را با 6 گل شکست دهد و در خاک آلمان مقابل قهرمان جهان به تساوی رضایت داد.

پرتغال با حضور کریستیانو رونالدو، بهترین بازیکن حال حاضر جهان برای کسب جایگاه خوبی به جام جهانی می رود و امیدوار است همانند جام ملت های اروپا نتیجه درخشانی را به دست آورد. این تیم هم بعد از پیروزی برابر یاران محمد صلاح، مقابل هلند به میدان رفت که با شکست سه بر صفر بدرقه شد اما در حال حاضر بازیکنان بسیار خوبی را در ترکیب خود می بیند.

مراکش هم که بعد از 20 سال به جام جهانی رفته، هر دو بازی تدارکاتی خود مقابل ازبکستان و صربستان را با پیروزی پشت سر گذاشت و چند ماه قبل هم به مقام قهرمانی جام ملت های آفریقا دست یافت.

تیم ملی ایران هم در بازی های تدارکاتی خود به یک برد و یک باخت مقابل الجزایر و تونس بسنده کرد اما نتایج اخیر این تیم در سال های گذشته احتمال شگفتی سازی ایران در جام جهانی را افزایش داده است.

تیم ملی ایران

ارزش تیم های ملی در جام جهانی

سایت ترانسفر مارکت بعد از بازی های دوستانه ملی که در نوروز 97 برگزار شد، ارزش تیم های ملی را مشخص کرده که اسپانیا با اختلاف زیاد نسبت به این چهار تیم گروه دوم جام جهانی، با ارزشی بالغ بر 982 میلیون پوند جزو سه تیم برتر دنیا است.

گران قیمت ترین بازیکن فعلی اسپانیا هافبک رئال مادرید است. ایسکو، هافبک 25 ساله رئال مادرید با ارزشی 75 میلیون پوندی گران ترین بازیکن اسپانیایی محسوب می شود.

بعد از اسپانیا، پرتغال با 436 میلیون پوند جزو تیم های خوب دنیا محسوب می شود که یک چهارم از این ارزش گذاری مربوط به کریستیانو رونالدو با ارزش 108 میلیون پوند است.

در این گروه مراکش با ارزش 136 میلیون پوندی، سومین تیم ارزشمند گروه ایران در جام جهانی است و بالاتر از ایران قرار گرفته است.

در این تیم امین هاریت، بازیکن شالکه با 25 میلیون یورو، ارزشمندترین بازیکن تیمش است.

آخرین تیم این گروه هم ایران است که با 41 میلیون پوند، جزو شگفتی سازهای جام جهانی پیش بینی شده است.

در تیم ملی ایران سردار آزمون، مهاجم جوان تیم ملی با 8 میلیون پوند ارزشمندترین بازیکن تیم ملی است.

برنامه بازی های دوستانه تیم ملی فوتبال ایران تا جام جهانی 2018 

تیم ملی 18 اردیبهشت ماه 97 مرحله بعدی اردوی خود را آغاز و در این اردو دیداری با ازبکستان برگزار خواهد کرد. ملی پوشان در تاریخ 21 اردیبهشت ماه نیز با یکی از تیم های سوریه، لبنان یا اردن مصاف خواهند داد. 30 اردیبهشت ماه دیدار ایران و ترکیه در خاک ترکیه قطعی شده و 7 خردادماه تیم ملی دیدار خداحافظی خود را در تهران انجام خواهد داد که این مسابقه با یکی از تیم های بزرگ و مطرح خواهد بود.

تیم ملی ایران

دیدارهای دوستانه تیم ملی فوتبال ایران

تیم ملی فوتبال ایران 12 خردادماه دیدار دوستانه دیگری را در یونان یا اتریش برگزار خواهد کرد که لهستان یا آلبانی جزو گزینه های مدنظر کارلوس کی روش هستند. آخرین دیدار دوستانه تیم ملی پیش از شروع دیدارهای جام جهانی 18 خردادماه در مسکو برگزار می شود و یکی از تیم های صعودکننده به جام جهانی 2018 حریف شاگردان کی روش خواهد بود.

مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال برگزاری این دیدارها را تأیید کرده و قرارداد دیدارهایی که به صورت قطعی اعلام شده، به امضا رسیده است.

تیم ملی فوتبال کشورمان در اولین دیدار خود در رقابت های جام جهانی 2018 روسیه، 25 خردادماه در سن پترزبورگ به مصاف مراکش خواهد رفت و پیش از برگزاری این دیدار نیز کمپ آماده سازی خود را در مسکو و در کمپ لوکوموتیو برپا خواهد کرد. شاگردان کی روش 30 خرداد برابر اسپانیا و 4 تیر 94 مقابل پرتغال قرار می گیرند.

تیم ملی ایران ارزان ترین تیم در گروهش در جام جهانی 2018

2.52
این مطلب مفید بود ؟11
برگرفته از تسنیم -/ ر
نظرات
وبگردی