نمناک ورزشفوتبال ترکیب احتمالی تیم ملی ایران و اسپانیا در جام جهانی 2018
تیم ملی ایران ، جام جهانی 2018
تیم ملی ایران بی تاب و بی قرار منتظر مسابقه ای است که شاید بتوان آن را بزرگترین نبرد تاریخ اسم گذاشت.
تاریخ انتشار : 30 خرداد 1397

باز بینی ترکیب احتمالی تیم ملی ایران مقابل اسپانیا

تیم ملی ایران در دومین رویارویی خود در جام جهانی تیم توانا اسپانیا را پیش رو دارد و البته مثل بازی یکی از مهره های دفاعی خود را به همراه ندارد. ایران که در بازی اول سعید عزت اللهی را در اختیار نداشت، در این مسابقه روزبه چشمی را به علت مصدومیت در ترکیب خود نخواهد داشت و کارلوس کی روش با ترکیبی گوناگون نسبت به بازی اول به میدان خواهد رفت.

مسلماً قبل از این مسابقه هم می شد پیشگویی کرد که کی روش تیم خود را با نفرات تازه ای به زمین خواهد فرستاد اما حالا ترکیب تیم ملی با دستکم دو یا سه تغییر مقابل تیم اسپانیا آرایش خواهد یافت.

تیم ملی ایران

ساختار احتمالی تیم ملی ایران

در خط دروازه علیرضا بیرانوند با ارائه مطمئن بازی اول همچنان سنگربان تیم ملی باقی خواهد ماند اما نگرش تمرین امروز نشان می داد که به گمان زیاد سیدمجید حسینی به عنوان جایگزین روزبه چشمی مسابقه ایران برابر اسپانیا را شروع می کند. این دومین یا سومین مسابقه ای است که مجید حسینی در ترکیب ثابت تیم ملی به عنوان بازیکن شروع کننده به زمین می رود(از ترکیب بازی ایران مقابل لیتوانی مطمئن نیستیم) و او شاید مثل بازی قبلی مقابل مراکش که حدود 20 دقیقه امیدوارکننده را در جمع 11 بازیکن اصلی گذراند، باز هم روز خوبی مقابل ستاره های اسپانیا داشته باشد.

تیم ملی ایران

دومین دیدار تیم ملی ایران در جام جهانی 

در ترکیب دفاعی به جز پورعلی گنجی حدس انتقال سه مهره دیگر وجود دارد اما رامین رضاییان و احسان حاج صفی همچنان گزینه واقعی بازی در دو پست دفاع چپ و راست هستند. این دو جایگاه ممکن است بازیکنان جدیدی مثل پژمان منتظری و میلاد محمدی را در جمع خود ببیند.

اما مهمترین ابهام در خط هافبک و با بازگشت سعید عزت اللهی رخ خواهد داد و اینکه باتوجه به نیروی تهاجمی اسپانیا و بازی خوب امید ابراهیمی در مسابقه اول کدامیک از سه هافبک میانی بازی اول بیرون خواهد نشست؟ اگر ابراهیمی و عزت اللهی در ترکیب فیکس باشند، پرشانس ترین چهره خط میانی کریم انصاری فرد خواهد بود اما مسعود شجاعی را هم نباید نادید گرفت.

در خط جلو هم مثلث آزمون، جهانبخش و امیری ممکن است تغییر کوچکی داشته باشد و آن حضور طارمی یا قدوس در زمین است که البته این مساله هم جز معماهای ترکیب ماست.

ساختار احتمالی تیم ملی فوتبال اسپانیا مقابل ایران

دیدار مهم و حساس تیم های ملی فوتبال ایران و اسپانیا امروز از ساعت 22:30 در مرحله گروهی جام جهانی 2018 به مصاف یکدیگر می روند.
 
تیم ملی اسپانیا

تیم ملی فوتبال اسپانیا

تیم ملی فوتبال اسپانیا در حالی مقابل ایران گام به میدان می گذارد که دیوید دخهآ درون دروازه قرار می گیرد. آلبا، راموس، پیکه و ناچو خط دفاعی احتمالی ماتادورها هستند. اینیستا، بوسکتس ، کوکه در کمربند میانی زمین قرار دارند و ایسکو و سیلوا به ترتیب بال راست و چپ اسپانیایی ها به شمار می روند.

و کاستا نیز مهاجم نوک است.

ساختار احتمالی تیم ملی ایران در دومین دیدار جام جهانی 2018

ترکیب احتمالی تیم ملی ایران و اسپانیا در جام جهانی 2018
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 3
برگرفته از ورزش سه / جام جم آنلاین / ر
این مطلب مفید بود ؟ 3 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف