نمناک اخبارورزشی تیم ملی ایران در رده بندی تیم های حاضر در جام جهانی 2018
تیم ملی ایران ، جایگاه تیم ملی ایران در جام جهانی
تیم ملی ایران در تازه ترین رده بندی تیم های ملی حاضر در جام جهانی 2018 روسیه 7 پله صعود کرد.
تاریخ انتشار : 30 خرداد 1397

جدول رده بندی تیم ملی ایران در بین 32 تیم حاضر در جام جهانی تا پایان دور اول

تازه ترین رده بندی 32 تیم حاضر در رقابت هایجام جهانی 2018 روسیه را منتشر کرد که بر این اساس تیم ملی فوتبال کشورمان با 7 پله صعود نسبت به رده بندی قبل در رتبه نوزدهم جای گرفت.

با پایان اولین بازی های 32 تیم حاضر در مرحله گروهی مسابقات جام جهانی 2018 ( بدون احتساب دیدار روسیه و مصر) سایت بلیچر ریپورت بر اساس عملکرد تیم ها اقدام به رتبه بندی 32 تیم حاضر در روسیه کرد که بر این اساس تیم ملی فوتبال ایران به لطف پیروزی بر مراکش در بازی اول، با هفت پله صعود به رده نوزدهم رسید.

تیم ملی ایران

انتشار تازه ترین رده بندی 32 تیم حاضر در رقابت هایجام جهانی 2018 روسیه

 بلیچر ریپورت می نویسد :نتایج دور اول آنطور که پیش بینی می شد رقم نخورد.
روسیه بدون پیروزی در 7 مسابقه وارد جام جهانی شد و در اولین بازی 5-0 عربستان را در هم کوبید.
آلمان با بد شانسی 1-0 به مکزیک باخت. در حالی که تیم های بزرگ برزیل، اسپانیا، پرتغال و آرژانتین هم موفق به کسب سه امتیاز نشدند. ماهیت بسیاری از مسابقات نزدیک به هم احساس می شد و این امر کار رده بندی را مشکل ساخته است.

تیم ملی ایران

صعود تیم های راه یافته به جام جهانی 2018

بر اساس این رده بندی عربستان سعودی با سه پله سقوط تیم سی و دوم و آخرین تیم جدول رده بندی است.
تیم های اسپانیا و پرتغال، دو حریف قدرتمند تیم ملی در گروه B با وجود تساوی در بازی اول خود، هر یک با سه پله صعود به ترتیب در رده های اول و دوم این رده بندی قرار گرفتند. مراکش، دیگر رقیب ایران در این گروه نیز با 6 پله سقوط به مکان بیست وپنجم این رده بندی تنزل یافت.
پس از اسپانیا و آلمان ،تیم ملی مکزیک با 11 پله صعود به رتبه سوم رسیده است.
فرانسه با یک پله سقوط و اروگوئه با دو پله صعود در جایگاه چهارم و پنجم قرار گرفته اند.

اروپایی ها پرچمداران جام جهانی و تیم ملی ایران در رتبه هشتم

تیم های اروپایی در جام جهانی 2018 بهترین عملکرد را بین نمایندگان قاره های مختلف داشته اند.در این دیدارها 38 گل به ثمر رسید تا میانگین 2/37 گل برای هر بازی ثبت شود. در این میان هفت گل پنالتی و سه گل به خودی بود.

داوران جام جهانی 2018 روسیه در این بازی ها 50 کارت زرد و یک کارت قرمز به بازیکنان تیم ها دادند که تیم ملی پاناما با دریافت 5 کارت زرد و کلمبیا با دریافت 2 کارت زرد و یک کارت قرمز از این لحاظ رکورددار بودند.

تیم ملی ایران

عملکرد تیم های ملی راه یافته به جام جهانی 2018

در زیر به عملکرد قاره های اروپا و آسیا در جام جهانی 2018 روسیه نگاهی می اندازیم.

اروپا

روسیه، پرتغال، اسپانیا، فرانسه، دانمارک، کرواسی، ایسلند، سوئیس، صربستان، سوئد، آلمان، بلزیک، انگلیس و لهستان 14 تیمی هستند که از قاره سبز در جام بیست و یکم شرکت کرده اند.

روسیه، فرانسه، دانمارک، کرواسی، صربستان، سوئد، بلژیک و انگلیس تیم های اروپایی برنده دور اول مسابقات بودند که به ترتیب عربستان سعودی، استرالیا، پرو، نیجریه، کاستاریکا، کره جنوبی، پاناما و تونس را از سد راه برداشتند.

پرتغال و اسپانیا در دیدار رو در رو به تساوی رسیدند. ایسلند و سوئیس هم به ترتیب 2 غول قاره آمریکای جنوبی و برزیل را متوقف کردند و در نهایت آلمان و لهستان هم مغلوب مکزیک و سنگال شدند.

تیم ملی ایران

تازه ترین رده بندی 32 تیم حاضر در جام جهانی

14 بازی، 8 برد، 4 تساوی، 2 شکست، 23 گل زده، 10 گل خورده ، 28 امتیاز و میانگین 2 امتیاز، حاصل عملکرد تیم های اروپایی در این بازی ها بود. البته با توجه به اینکه اسپانیا و پرتغال به عنوان 2 تیم هم قاره ای به مصاف هم رفتند، این بازی برای هر 2 تیم محاسبه می شود.

روسیه با برتری پنج بر صفر مقابل عربستان سعودی برترین نتیجه تیم های اروپایی را کسب کرد و شکست یک بر صفر آلمان در بازی با مکزیکسبب شد مدافع عنوان قهرمانی ضعیف ترین عملکرد را در این بازی ها داشته باشد

آسیا

ایران، عربستان سعودی، ژاپن، کره جنوبی و استرالیا پنج تیم شرکت کننده از قاره کهن هستند که در پایان دور اول 2 برد، 3 شکست، 4 گل زده، 9 گل خورده، 6 امتیاز و میانگین 1/2 امتیاز را ثبت کردند. ایران و ژاپن به ترتیب با نتایج یک بر صفر و 2 بر یک از سد مراکش و کلمبیا عبور کردند وعربستان سعودی، کره جنوبی و استرالیا هم به ترتیب با نتایج پنج بر صفر، یک بر صفر و 2 بر یک مغلوب تیم های روسیه، سوئد و فرانسه شدند.

تیم ملی ایران

تیم ملی ایران در رده بندی تیم های  جام جهانی 

ژاپن با برتری برابر کلمبیا بهترین تیم و عربستان با شکست از روسیه، ضعیف ترین تیم دور اول دور بودند.

جایگاه تیم ملی ایران در بین تیم های جام جهانی روسیه

تیم ملی ایران در رده بندی تیم های حاضر در جام جهانی 2018
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 6
برگرفته از باشگاه خبرنگاران / ر
این مطلب مفید بود ؟ 6 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف