نمناک اخبارورزشی بازی تیم ملی فوتبال جوانان ایران مرا شوکه کرد!
تیم ملی جوانان ، سرمربی تیم فوتبال عربستان
سعد الشهری سرمربی تیم فوتبال جوانان عربستان بعد از برد شاگردانش مقابل بازیکنان تیم ملی جوانان ایران در مصاحبه ای خبری نظر عجیبی در مورد آنها داد.
تاریخ انتشار : 7 آبان 1395

نظر عجیب سرمربی تیم عربستان در مورد بازیکنان تیم ملی جوانان ایران

«سعد الشهری» بعد از پیروزی 6 بر 5 تیم فوتبال جوانان عربستان مقابل ایران در مرحله نیمه نهایی مسابقات قهرمانی آسیا، در گفتگو با یکی از روزنامه های عربستانی، در خصوص این مسابقه گفت:من واقعا تحت تاثیر عملکرد بازیکنانم در خط حمله بودم. البته از اشتباهات خط دفاعی که به بازیکنان ایران اجازه گلزنی دادند، شوکه شدم.
وی تاکید کرد:این بازی سخت و فشرده بود بخصوص به خاطر خشونت بازیکنان ایران در هر دو نیمه که باعث شد بعضی از بازیکنانمان را در اختیار نداشته باشیم.
سرمربی تیم جوانان عربستان درباره تغییراتی که در ترکیب تیمش مقابل ایران ایجاد کرده بود، تصریح کرد:این تغییرات تاکتیکی بود چرا که بازیکنان ایران به توپهای هوایی تکیه کرده بودند و اگر می توانستند حتی فوتبال را به والیبال تبدیل می کردند!
الشهری در پایان درباره اظهارات امیرحسین پیروانی سرمربی جوانان ایران مبنی بر وقت تلف کردن بازیکنان عربستان و اشتباه داور در اعلام پنالتی به نفع عربستان، گفت:من دوست ندارم درباره اظهارنظر دیگران صحبت کنم. همچنین در خصوص داوری صحبتی ندارم.

بازی تیم ملی فوتبال جوانان ایران مرا شوکه کرد!

بازی تیم ملی فوتبال جوانان ایران مرا شوکه کرد!
: امتیاز : 2 تعداد رای : 10
برگرفته از تسنیم /ن
این مطلب مفید بود ؟
4 6
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف