نمناک ورزشفوتبال بررسی 5 بازیکن کلیدی تیم ملی روسیه برای بازی با ایران
تیم ملی روسیه ، بازیکنان مهم فوتبال روسیه
تیم ملی روسیه فردا به مصاف تیم ملی ایران می رود که در این مطلب 5 ستاره مهم تیم روسیه را بررسی کرده ایم.
تاریخ انتشار : 17 مهر 1396

تیم ملی روسیه در انتظار یوزهای ایران

تیم ملی فوتبال روسیه یکی از تیم های کنفدراسیون فوتبال اروپاست. ابن تیم سه بار در سال های 1994، 2002 و 2014 به جام جهانی فوتبال راه یافته است.

در دیدار برابر ایران، این 5 ستاره تیم ملی روسیه بیش از دیگران مورد توجه قرار خواهند گرفت.

روسیه چند روز قبل موفق شد با 4 گل کره جنوبی را مغلوب کرده و در فاصله کمتر از یک سال مانده به میزبانی اش، آمادگی خود را به رخ دیگران بکشد.

تیم ملی روسیه روز سه شنبه به مصاف تیم ملی ایران خواهد رفت و ما در ادامه 5 بازیکن مهم و تاثیرگذار این تیم را بررسی خواهیم کرد:

 

بررسی 5 بازیکن روسیه:

دالر کوژیف

با ارسال 2 پاس گل در دیدار برابر کره جنوبی، این هافبک 24 ساله در سومین فصل حضور خود در زنیت تبدیل به یکی از بهترین بازیکنان روسیه شده است.

تیم ملی روسیه

خرس های سیبری در انتظار یوزهای ایرانی 

واسیلی اوتکین در مورد کوژیف گفت:"در ترکیب زنیت همه توپ ها به او می رسد و کوژیف با پر کردن جاهای خالی در همه جای زمین دیده می شود.

در تیم روبرتو مانچینی او در همه جای زمین دیده می شود اما بیشتر کوژیف در مرکز و سمت چپ ظاهر می شود."

خود کوژیف در این رابطه گفت:"هرکجا سرمربی تیم بخواهد بازی خواهم کرد اما خودم بازی به عنوان هافبک مرکزی را ترجیح می دهم."

الکسی میرانچاک (لوکوموتیو)

درخشش میرانچاک در ترکیب لوکوموتیو و نقش مستقیم در کسب 6 امتیاز با گلزنی و ارسال پاس گل باعث شده تا لوکوموتیو به لطف درخشش او در رتبه دوم جدول لیگ روسیه قرار بگیرد. در جام کنفدراسیون ها میرانچاک در لیست روسیه قرار داشت اما به او بازی نرسید.

تیم ملی روسیه

خرس های سیبری در انتظار یوزهای ایرانی

واسیلی اوتکین در خصوص میرانچاک گفت:"او یک هافبک فیزیکی با قدرت ارسال پاس های مناسب بوده که بازیکن با استعدادی به شمار می آید و من او را نسخه پیشرفته و مدرن رومن شیرکوف ستاره سابق تیم ملی روسیه می دانم."

گئورگ جیکیا (اسپارتاک)

با خروج بازیکنانی چون ایگناچویچ و برزوتسکی، خط دفاعی تیم ملی روسیه روح و کاریزمای خود را سالها بود از دست داده بود و این دفاع که مدت ها توسط آکنیف رهبری می شد، نتوانست جانشین مناسبی برای بازیکنانی که از روسیه جدا شده بودند پیدا کند.

تیم ملی روسیه

خرس های سیبری در انتظار یوزهای ایرانی

بسیاری معتقدند جیکیا می تواند رهبر خوبی برای سالهای طولانی در خط دفاعی تیم ملی روسیه باشد اما خود وی اینگونه می گوید:"رهبر تیم بودن تصمیمی نیست که من بخواهم بگیرم و من ترجیح می دهم بخشی از یک تیم باشم و تا زمانی که مفید باشم بازی کنم."

الکساندر کوکورین (زنیت)

در مدت اخیر تعاریف فراوانی از بازی کوکورین می شود اما او حتی زمانی که افت کرده بود نیز تاکید داشت که در انتظار بازگشت به تیم ملی است.

تیم ملی روسیه

خرس های سیبری در انتظار یوزهای ایرانی

اما فصل گذشته بهترین سال کوکورین بود و او موفق شد 15 گل به ثمر برساند. البته این درخشش امسال نیز ادامه داشته و او تا به حال 10 گل در عرصه باشگاهی و 5 گل در بازی های ملی به ثمر رسانده است.

آنتون زابولوتنی (توسنو)

مهاجم جوان یک باشگاه از شهر لنینگراد، یک ستاره گلزن بوده که در سبک بازی چیزی شبیه دیگو کاستا است.

تیم ملی روسیه

خرس های سیبری در انتظار یوزهای ایرانی

این ستاره آینده دار می تواند سالها خط حمله روسیه را بیمه کند اما نکته مهم و جالب در مورد او در فصل جاری باز کردن دروازه تمام تیم های مسکو در لیگ است.

زابولوتنی هرگز علاقه خود را برای حضور در ترکیب تیم ملی روسیه پنهان نکرده و مدتی پیش نیز ادعا کرد که حتی اگر در 5 دقیقه پایانی نیز راهی میدان شود تمام تلاش خود را برای انجام بهترین عملکرد انجام خواهد داد.

بررسی 5 بازیکن کلیدی تیم ملی روسیه برای بازی با ایران

بررسی 5 بازیکن کلیدی تیم ملی روسیه برای بازی با ایران
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 2
برگرفته از ورزش سه/ی
این مطلب مفید بود ؟ 2 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف