نمناک اخبارورزشی تیم ملی فوتبال ساحلی ایران قهرمان آسیا 2017 شد
فوتبال ساحلی ایران ، قهرمانی فوتبال ساحلی ایران
تیم ملی فوتبال ساحلی ایران، تیم ملی فوتبال ساحلی امارات را هفت بر دو شکست داد تا قهرمان رقابتهای قهرمانی فوتبال ساحلی آسیا شود.
تاریخ انتشار : 21 اسفند 1395

قهرمانی تیم ملی فوتبال ساحلی ایران

تیم ملی فوتبال ساحلی ایران، تیم ملی فوتبال ساحلی امارات را هفت بر دو شکست داد تا قهرمان رقابتهای قهرمانی فوتبال ساحلی آسیا شود.
ملی پوشان فوتبال ساحلی با برتری کامل در این مسابقه، قدرت خود را به رخ اماراتی ها کشیدند. به این ترتیب تیمهای ایران، امارات و ژاپن توانستند سهیمه جام جهانی باهاما 2017 را کسب کنند.

تیم ملی فوتبال ساحلی ایران در آسیا درخشید

رقابت های قهرمانی فوتبال ساحلی آسیا و انتخابی جام جهانی از 14 اسفند آغاز و امروز (211 اسفندماه) با دیدارهای رده بندی و فینال مسابقات پیگیری شد تا تکلیف تیم های اول تا سوم این رقابت ها مشخص شود.
در دیدار فینال قهرمانی آسیا تیم های ملی ایران و امارات به مصاف یکدیگر رفتند که در پایان این دیدار در نهایت ملی پوشان کشورمان با ارائه یک بازی پرقدرت و یکطرفه موفق شدند با نتیجه 7 بر 2 از سد تیم ملی امارات بگذرند و عنوان قهرمانی آسیا را کسب کنند.
تیم ملی فوتبال ساحلی ایران

قهرمانی فوتبال ساحلی ایران در آسیا

در این دیدار برای تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان مسلم مسیگر (2 گل)، محمدعلی مختاری (2گل) ، پیمان حسینی، امیرحسین اکبری و سیدعلی ناظم گلزنی کردند.
تیم های ملی امارات و ژاپن با 2 عنوان قهرمانی آسیا پرافتخارترین تیم های آسیا بشمار می روند و ساحلی بازان ایران که در رنکینگ اول آسیا قرار دارد با شکست هر دو تیم ژاپن و امارات ؛ دومین قهرمانی خود در آسیا را بدست آوردند.
در دیدار رده بندی تیم های ملی ژاپن و لبنان به مصاف یکدیگر رفتند که این دیدار با برتری 6 بر 3 تیم ملی ژاپن خاتمه یافت. در پایان این رقابت ها تیم های ملی ایران، امارات و ژاپن جواز حضور در جام جهانی 2017 باهاما را کسب کردند.

تیم ملی فوتبال ساحلی ایران قهرمان آسیا 2017 شد

برگرفته از وبسایت نود / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 6 0
نظر کاربران
مهدی رصوی

مهدی رصوی

دمتون گرم بچه ها همیشه باعث شادی ملت میشوید دراین دوران بی شادی وپرغم دوستتون داریم سپاس بیکران

پاسخ دادن 0 0
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف