نمناک ورزشوالیبال پیروزی تیم ملی والیبال ایران مقابل مونته نگرو
تیم ملی والیبال ، تیم ملی فوتبال ایران
تیم ملی والیبال ایران مقابل تیم ملی والیبال کشور مونته نگرو دیداری دوستانه برگزار کردند و موفق شدند این تیم را شکست دهند.
تاریخ انتشار : 20 اردیبهشت 1396

اولین برد تیم ملی والیبال با یگور کولاکویچ

تیم ملی والیبال ایران این روزها در کشور مونته نگرو به سر می برد تا اردوی دوستانه و تدارکاتی را پیش از آغاز مسابقات لیگ جهانی ٢٠١٧ برپا کند. شاگردان ایگور کولاکویچ پس از دو روز اقامت در کشور مونته نگرو و شهر بودوا، امروز مقابل تیم ملی والیبال این کشور دیداری دوستانه برگزار کردند و موفق شدند با حساب 3 بر 2 این تیم را شکست دهند.

تیم ملی والیبال ایران بعد از دیدار با مونته نگرو و اقامت چند روزه در این کشور ، راهی کشور اسلوونی می شوند تا ادامه اردوی تدارکاتی خود را در این کشور برگزار کنند.

 

پیروزی تیم والیبال ایران مقابل مونته نگرو:

 
 تیم ملی والیبال

پیروزی تیم ملی والیبال ایران در دیداری دوستانه

تیم ملی والیبال

پیروزی تیم ملی والیبال ایران در دیداری دوستانه

 

پس از آن سومین کشوری که شاگردان کولاکوویچ به آن سفر خواهند کرد لهستان خواهد بود. جایی که دیداری دوستانه با تیم ملی آن کشور برگزار می کنند.

تیم ملی والیبال ایران خود را برای حضور در مسابقات لیگ جهانی ٢٠١٧ که خردادماه در کشورهای ایران ایتالیا و لهستان برگزار می شود، آماده می کند.

پیروزی تیم ملی والیبال ایران مقابل مونته نگرو

پیروزی تیم ملی والیبال ایران مقابل مونته نگرو
:
امتیاز : 4 تعداد رای : 5
برگرفته از باشگاه خبرنگاران جوان/ی
این مطلب مفید بود ؟ 4 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف