نمناک ورزشفوتبال آمادگی تیم ملی فوتبال ایران برای بازی مقابل تونس
تیم ملی ، تیم ملی فوتبال ایران
تمرینات تیم ملی فوتبال ایران در 48 ساعته مانده به دیدار دوستانه مقابل تونس در حالی برگزار شد که تیم ملی ایران به آمادگی مدنظر کارلوس کی روش رسیده است.

نزدیک شدن ملی پوشان به آمادگی مدنظر کی روش

تمرین تیم ملی فوتبال کشورمان 48 ساعته مانده به دیدار دوستانه مقابل تونس زیر نظر کادر فنی برگزار شد.

به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران از ساعت 17 روز چهارشنبه به وقت محلی در فاصله 48 ساعت مانده تا بازی دوستانه برابر تیم ملی تونس در زمین تمرینی ورزشگاه المپیک این شهر به تمرین پرداختند.

تیم ملی

تیم ملی ایران پیش از بازی مقابل تونس

این تمرین به مدت 90 دقیقه به طول انجامید و بازیکنان زیر نظر کارلوس کی روش به تمرین آماده سازی پرداختند تا یک گام به آمادگی مدنظر سرمربی تیم ملی نزدیک تر شوند.
در ابتدای این تمرین کی روش اهداف تمرینی را برای شاگردانش تشریح کرد و سپس بازیکنان به گرم کردن بدن های خود مشغول شدند. انجام تمرینات گروهی و تاکتیکی ادامه تمرین امروز را تشکیل می داد.
در ادامه بازیکنان به دو گروه تقسیم شدند که یک گروه در بین شش دروازه کوچک به بازی پرفشار پرداختند و یک گروه دیگر در زمینی به ابعاد نیمی از زمین استاندارد در بین دو دروازه بزرگ به بازی درون تیمی مشغول شدند.
 
تمرین تیم ملی

تمرینات تیم ملی فوتبال ایران

چهار دروازه بان حاضر در اردو هم زیر نظر مربی دروازه بان ها تمرینات اختصاصی خود را برگزار کردند. تمامی مراحل این تمرین برای بازبینی مجدد ضبط شد.
همچون همیشه کادر فنی تیم ملی با استفاده از جی پی اس و داده های آنلاین به دقت وضعیت بدنی بازیکنان را در این تمرین مورد بررسی قرار داد. بازیکنان پس از انجام این تمرین و سرد کردن بدن های خود محل تمرین را به سمت هتل ترک کردند.
دیدار تیم های ایران و تونس روز جمعه هفته جاری از ساعت 23:30 به وقت تهران در تونس برگزار می شود.

آمادگی تیم ملی فوتبال ایران برای بازی مقابل تونس

آمادگی تیم ملی فوتبال ایران برای بازی مقابل تونس
:
امتیاز : 4 تعداد رای : 5
برگرفته از تسنیم/ ح.ب
این مطلب مفید بود ؟ 4 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف