نمناک ورزشفوتبال آیا فیفا TMS را برای تمام تیم های ایرانی می بندد؟
تیم های ایرانی ، محرومیت باشگاه استقلال
شنیده می شود ممکن است فیفا TMS را برای تمام تیم های ایرانی ببندد و امکان نقل و انتقال بازیکن را از تیم های لیگ برتری سلب کند.
تاریخ انتشار : 17 بهمن 1395

سونامی در کمین تیم های ایرانی

مدیران باشگاه پرسپولیس پس از محرومیت دو باشگاه استقلال و تراکتورسازی از ظهر روز جمعه تا صبح روز گذشته (شنبه) 3 بار سیستم TMS (سیستم نقل و انتقالات فیفا) را چک کردند تا مبادا این باشگاه هم به سرنوشت آبی پوشان پایتخت و سرخ پوشان تبریز دچار شود.

شائبه هایی مطرح شده مبنی بر اینکه به دلیل سهل انگاری یکی از مسئولان فدراسیون، احکام فیفا دیرتر از موعد مقرر به باشگاه های استقلال و تراکتورسازی ارسال شده و به همین دلیل درخواست فرجام خواهی آنها رد شده است.

 

تیم های ایرانی

بسته شدن TMS برای تیم های لیگ برتری

 هر چند پرسپولیسی ها فعلاً به مشکل نخورده اند اما شنیده می شود ممکن است فیفا TMS را برای تمام تیم های ایرانی ببندد و امکان نقل وانتقال بازیکن را از تیم های لیگ برتری سلب کند. در این صورت حتی پرسپولیسی که در نقل وانتقالات نیم فصل سروش رفیعی و سامان نریمان جهان را جذب کرد، نمی تواند در ادامه مسابقات از آنها استفاده کند.

البته اگر فیفا چنین حکمی را صادر کند دیگر نتایج دیدارها 3 بر صفر نخواهد شد و تیم ها تنها از نقل و انتقال بازیکن محروم می شوند.

آیا فیفا TMS را برای تمام تیم های ایرانی می بندد؟

آیا فیفا TMS را برای تمام تیم های ایرانی می بندد؟
:
امتیاز : 3.3 تعداد رای : 3
برگرفته از خبرگزاری میزان/ی
این مطلب مفید بود ؟ 2 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف