نمناک ورزشفوتبال خطر کسر امتیاز از تیم پرسپولیس با شکایت ژوزه
تیم پرسپولیس ، مانوئل ژوزه سرمربی سابق پرسپولیس
مانوئل ژوزه سرمربی پرتغالی سابق تیم پرسپولیس از این تیم شکایت کرده و وکلای او گفته اند که ژوزه مصالحه نخواهد کرد.
تاریخ انتشار : 27 دی 1395

تیم پرسپولیس در خطر کسر امتیاز قرار دارد

مانوئل ژوزه سرمربی پرتغالی سابق تیم پرسپولیس به دلیل نتایج ضعیف در این تیم موفق نبود تا مسئولان باشگاه تصمیم به سپردن تیم به یحیی گل محمدی بگیرند و از ژوزه خواستند تا به صورت دیگری با این باشگاه همکاری کند. این موضوع اختلافاتی را بین ژوزه و مدیران پرسپولیس ایجاد کرد.

ژوزه به دلیل همین اختلافات بدون اطلاع ایران را به مقصد کشورش ترک کرد. پس از رفتن بدون اطلاع ژوزه باشگاه پرسپولیس از این مربی به صورت رسمی به فیفا به دلیل ترک ایران و پایبند نبودن به بندهای قراردادش شکایت کرد اما این موضوع واکنشی از سوی این مربی نداشت اما سرانجام او نیز دست به کار شد و با گرفتن وکیل و ارسال لایحه ای به فیفا رسما از باشگاه پرسپولیس به دلیل عدم پرداخت مطالباتش شکایت کرد. با شکایت مانوئل ژوزه سرمربی اسبق پرسپولیس از این باشگاه به دلیل عدم دریافت مطالبات مالی باعث شده تا این تیم یک بار دیگر در آستانه کسر امتیاز قرار بگیرد.

 

تیم پرسپولیس

شکایت ژوزه از پرسپولیس


این باشگاه باید رقمی در حدود 6 میلیارد تومان به ژوزه بدهد که طبعا چنین پولی الان در اختیار پرسپولیسی ها نیست.

از طرف دیگر وکلای این مرد پرتغالی به پرسپولیسی ها گفته اند که او مصالحه نمی کند و از شکایتش کوتاه نمی آید که در این صورت راهی به جز پرداخت این مبلغ هنگفت برای مسئولان باشگاه باقی نمی ماند.

 

تیم پرسپولیس

شکایت ژوزه از پرسپولیس

به نظر می رسد اگر تا موعد مقرر این پول به سرمربی اسبق پرسپولیس پرداخت نشود یک بار دیگر باید شاهد کسر امتیاز از این تیم باشیم.

خطر کسر امتیاز از تیم پرسپولیس با شکایت ژوزه

خطر کسر امتیاز از تیم پرسپولیس با شکایت ژوزه
:
امتیاز : 3.7 تعداد رای : 27
برگرفته از پارسینه/ی
این مطلب مفید بود ؟ 20 7
نظر کاربران
عیسی

عیسی

یدفعه همین الان جام قهرمانی رو بدین به استقلال خیالتونو راحت کنین ......

پاسخ دادن 6 4
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف