نمناک ورزشفوتبال مدافع تیم ملی عراق در راه تیم پرسپولیس
تیم پرسپولیس ، ملی پوش تیم عراق
سعد ناطق بازیکن ملی پوش عراقی تا پایان هفته به تهران می آید و با تیم پرسپولیس قرارداد خواهد بست.
تاریخ انتشار : 27 دی 1395

عقد قرارداد ملی پوش عراقی با تیم پرسپولیس

تیم پرسپولیس قرار است تا آخر هفته با بازیکن جدیدی به نام سعد ناطق که در تیم امید عراق بازی می کند قرار دادی داشته باشد و این بازیکن عراقی تا پایان هفته راهی تهران می شود و با پرسپولیس تهران قرارداد می بندد.

مقدمات پیوستن سعد ناطق مدافع-هافبک عراقی به باشگاه پرسپولیس فراهم شده و این بازیکن تا پایان هفته جاری برای عقد قرارداد با این باشگاه راهی تهران خواهد شد.

 

تیم پرسپولیس

سعد ناطق به پرسپولیس خواهد پیوست

 

مدیربرنامه های سعد ناطق اظهار داشت :برای اینکه رضایت نامه ناطق صادر شود لازم نبود که باشگاه پرسپولیس مبلغی را به باشگاه نیروی زمینی عراق پرداخت کند بلکه من به عنوان واسطه این انتقال مذاکرات لازم را برای جدایی این بازیکن از تیم عراقی انجام دادم و قرار است ظرف امروز و فردا باشگاه پرسپولیس برای ناطق بلیت تهیه کند تا او راهی تهران شود.

 

تیم پرسپولیس

سعد ناطق به پرسپولیس خواهد پیوست

 

سعد ناطق 22 ساله برای تیم امید عراق در المپیک 2016 ریو به میدان رفت و یکی از بهترین های تیمش در دیدار با برزیل بود که نتیجه آن بازی تساوی بدون گل شد. پست اصلی این بازیکن مدافع میانی است اما در بازی های زیادی نیز در پست هافبک دفاعی به میدان رفته و به نوعی بازیکن دو پُسته است. او در تیم ملی عراق هم عضویت دارد.

مدافع تیم ملی عراق در راه تیم پرسپولیس

مدافع تیم ملی عراق در راه تیم پرسپولیس
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 4
برگرفته از خبرگزاری تسنیم/ی
این مطلب مفید بود ؟ 4 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف