نمناک ورزشفوتبال تیم پرسپولیس ثابت کرد لیاقت قهرمانی دارد
تیم پرسپولیس ، لیاقت پرسپولیس برای قهرمانی
ادموند بزیک درخصوص دیدار تیم های پرسپولیس و فولاد خوزستان اظهار داشت که تیم پرسپولیس لیاقت قهرمانی را دارد.
تاریخ انتشار : 30 دی 1395

لیاقت تیم پرسپولیس برای قهرمانی

تیم پرسپولیس با بازی های خود در نیم فصل دوم نشان داد که لیاقت قهرمانی دارد. بازیکن اسبق پرسپولیس از عملکرد این تیم ابراز رضایت کرد.

ادموند بزیک درخصوص دیدار تیم های پرسپولیس و فولاد خوزستان گفت:از قبل پیش بینی می شد این دیدار یکی از سخت ترین بازی های پرسپولیس در نیم فصل دوم باشد، اما معتقدم گل زود هنگام پرسپولیس توانست تا حدود زیادی بازی را به سمت برتری پرسپولیس سوق دهد. در فوتبال اگر تیمی در پانزده دقیقه ابتدایی دو گل دریافت کند، خیلی سخت می تواند به بازی برگردد چرا که به قول معروف شیرازه تیم ازهم پاچیده شده است.

 

تیم پرسپولیس

پرسپولیس نشان داد لیاقت قهرمانی دارد

 او در ادامه افزود:من احترام خاصی برای تیم فولاد قائل هستم اما دیروز این تیم حرفی برای گفتن نداشت و سرخپوشان با یک بازی هوشمندانه و زیبا توانستند به برتری دست پیدا کنند و یکی از بهترین بازی های پرسپولیس در این فصل مقابل فولاد بود.

کاپیتان اسبق پرسپولیس در ادامه اظهار داشت:سرخپوشان با این برد نشان دادند که می توانند قهرمان لیگ شوند و لیات آن را هم دارند. همچنین سروش رفیعی با هماهنگی که با تیم به دست آورده نشان داد چه بازیکن تاکتیک پذیر وحرفه ای است و در عین حال صادق محرمی هم در این بازی و در گوشه راست یکی از بهترین های پرسپولیس بود و می تواند آینده بسیار خوبی در پرسپولیس داشته باشد.

 

تیم پرسپولیس

پرسپولیس نشان داد لیاقت قهرمانی دارد

 بزیک در پاسخ به این سوال که آیا غرور می تواند باعث نزول پرسپولیس عنوان کرد:به اعتقاد من پرسپولیسی ها حرفه ای تر از آن هستند که چنین مباحثی را بخواهیم مطرح کنیم و فکر می کنم لیگ گذشته درس بزرگی برای پرسپولیس بود. بازی بعدی پرسپولیس با گسترش فولاد است، تیمی که از اواسط فصل روند بسیار خوبی داشته و قطعا بازی راحتی برای پرسپولیس نخواهد بود.

تیم پرسپولیس ثابت کرد لیاقت قهرمانی دارد

تیم پرسپولیس ثابت کرد لیاقت قهرمانی دارد
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 4
برگرفته از خبرگزاری برنا/ی
این مطلب مفید بود ؟ 3 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف