نمناک ورزشفوتبال آمار خط دفاع پرسپولیس در لیگ برتر و آسیا
تیم پرسپولیس ، بازی پرسپولیس در آسیا
تیم پرسپولیس 24 بار در لیگ برتر به میدان رفته و تنها 9 گل دریافت کرده اند که این تعداد حتی بهتر از استانداردهای روز اروپا است.
تاریخ انتشار : 28 اسفند 1395

وضعیت خط دفاعی تیم پرسپولیس

تیم فوتبال پرسپولیس که صدرنشین رقابت های لیگ برتر است و فاصله خوبی با تعقیب کنندگان دارد در آسیا نمایش خوبی نداشته و عملکرد ضعیفی در خط دفاعی ثبت کرده است.

شاگردان برانکو فاز تدافعی لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا دو عملکرد کاملا متفاوت دارند که به هیچ عنوان قابل مقایسه با هم نیستند.

پرسپولیس که در لیگ برتر از یک انسجام دفاعی بسیار مطلوبی بهره می برد و یک آمار رویایی و کم نظیر از خود به جای گذاشته است، در لیگ قهرمانان آسیا دارای یکی از ضعیف ترین خطوط دفاعی این مسابقات است.

 

تیم پرسپولیس

خط دفاع تیم پرسپولیس

سرخ پوشان تهران 24 بار در لیگ برتر به میدان رفته اند که در این 24 بازی تنها 9 گل دریافت کرده اند و متوسط 0/79 گل خورده در هر بازی دریافت کرده اند که این تعداد گل خورده حتی بهتر از استانداردهای روز اروپا است.

اما همین تیم در لیگ قهرمانان آسیا وضعیتی اسفناک دارد. آنها در تنها 3 دیداری که در این مسابقات انجام داده اند، 6 بار تسلیم حریفان شده اند تا با به جای گذاشتن معدل 2 گل برای هر بازی، آماری ضعیف از خود به جای گذاشته باشند. 

 تیم پرسپولیس

خط دفاع تیم پرسپولیس

 آنچه مسلم است، پرسپولیس آسیایی و پرسپولیس ایرانی دو چهره کاملا متفاوت با هم دارند و شاید اگر برانکو بتواند چهره آسیایی تیمش را به آنچه که در لیگ برتر از آن می بینیم نزدیک کند، توفیقات این تیم در آسیا بیشتر خواهد شد. در غیر اینصورت مدعی اصلی قهرمانی در لیگ برتر می تواند یک ناکام بزرگ آسیایی باشد.

آمار خط دفاع پرسپولیس در لیگ برتر و آسیا

آمار خط دفاع پرسپولیس در لیگ برتر و آسیا
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 1
برگرفته از خبرگزاری مهر/ی
این مطلب مفید بود ؟ 1 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف