نمناک ورزشفوتبال آخرین شایعات نقل و انتقالات پرسپولیس
تیم پرسپولیس ، باشگاه پرسپولیس
تیم پرسپولیس با فرشید باقری به توافق رسیده است اما انتقال او منوط به صدور رضایتنامه از سوی باشگاه استقلال است.
تاریخ انتشار : 24 اردیبهشت 1396

شایعات تیم پرسپولیس در مورد نقل و انتقالاتش

گزینه لیگ یکی مشتری زیاد دارد.
1) در حالی که هواداران پرسپولیس هیچ علاقه ای به جذب بازیکن از استقلال ندارند اما برانکو، فرشید باقری را می خواهد. با وجود سکوتی که پیرامون انتقال باقری به پرسپولیس است اما گفته می شود باشگاه پرسپولیس با این بازیکن به توافق کامل رسیده اما انتقال او منوط به صدور رضایتنامه از سوی باشگاه استقلال است که تا این لحظه با آن مخالفت شده. البته طبیعی است چنانچه فرشید باقری پرسپولیسی شود شهاب کرمی از جمع سرخ ها جدا خواهد شد مگر اینکه کمال کامیابی نیا از جمع سرخ ها جدا شود.
2) در بین بازیکنان جوان و لیگ یکی که پرسپولیس سابقه خوبی در خرید آنها دارد مهدی قائدی ایرانجوان که در لیگ یک به عنوان بال و مهاجم بازی های درخشانی ارائه داده مورد توجه پرسپولیس است اما این بازیکن مشتریان دیگری هم دارد و احتمالا به یکی از سه تیم پیکان، سایپا یا سپاهان می پیوندد.

 

 تیم پرسپولیس

شایعات نقل و انتقالات پرسپولیس

3) گفته می شود پرسپولیس برای تکمیل کادر بازیکنان تهاجمی خود یکی از بین مهدی زهیوی و مهدی ترابی را جذب خواهد کرد. در مورد ترابی با وجود صمیمیت درویش مدیرعامل سایپا با پروین و پرسپولیسی ها می شد به این انتقال امیدوار بود اما حالا با آمدن دایی بعید است او به این انتقال راضی شود و یکی از بهترین های تیمش را از دست بدهد.

4) سعد ناطق با وجود توافق با پرسپولیس هنوز به تهران نیامده. گفته می شود تعلل ناطق برای آمدن به ایران صرفا برای بالا بردن قیمت خود در عراق است و از اخبار رسانه های ایرانی در عراق به نفع خود استفاده می کند. ناطق امروز با پیراهن نیروی هوایی مقابل الزورا بازی خواهد کرد و بعد باید دید به ایران می آید یا نه.

آخرین شایعات نقل و انتقالات پرسپولیس

آخرین شایعات نقل و انتقالات پرسپولیس
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 6
برگرفته از آخرین خبر/ی
این مطلب مفید بود ؟ 5 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف