نمناک ورزشفوتبال شکایت جدید از تیم پرسپولیس در فیفا!
تیم پرسپولیس ، آنتونی گولچ
مدافع خارجی سابق تیم پرسپولیس از این تیم به فیفا شکایت کرده است و اگر پرسپولیس به این شکایت رسیدگی نکند دردسر ساز می شود.
تاریخ انتشار : 18 مهر 1396

رو شدن یک شکایت جدید علیه تیم پرسپولیس

آنتونی گولج مدافع خارجی تیم فوتبال پرسپولیس که اصلیتی کروات – استرالیایی دارد در روز های اخیر باز هم بابت بد قولی پرسپولیسی ها در نحوه پرداخت به خارجی ها به فیفا رفته و خواستار دریافت پولش شده است. گفته می شود پرسپولس مبلغی حدود 2.4 میلیارد تومان برای شکایت گولج از پرسپولیس باید کنار بگذارد در غیر اینصورت باز هم یک حکم فیفا و چالشی دوباره برای پرسپولیس بوجود خواهد آمد.

نکته جالب در تیم های باشگاهی ایران این است که با وجود پرونده های متعدد در فیفا ما هنوز راه رسم قرارداد بستن با خارجی ها را یاد نگرفتیم در تصمیم های ناگهانی ضررهای میلیاردی را نصیب تیم هایی می کنیم که برای در آوردن پول های میلیونی هم دستشان بسته است.

تیم پرسپولیس

شکایت مدافع سابق سرخپوشان از پرسپولیس

آنتونی گولتس یک بازیکن فوتبال اهل استرالیا است. از باشگاه هایی که در آن بازی کرده است می توان به باشگاه فوتبال سیدنی، باشگاه فوتبال آدلاید یونایتد، باشگاه فوتبال وسترن سیدنی واندررز، باشگاه فوتبال پرث گلوری، باشگاه فوتبال شریف تیراسپول و پرسپولیس تهران اشاره کرد. او به تازگ یاز باشگاه پرسپولیس به دلیل عدم پرداخت دستمزدش شکایت کرده است.

شکایت جدید از تیم پرسپولیس در فیفا!

شکایت جدید از تیم پرسپولیس در فیفا!
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 1
برگرفته از باشگاه خبرنگاران جوان/ی
این مطلب مفید بود ؟ 1 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف