نمناک ورزشفوتبال ناراحت کننده ترین عکس دسته جمعی تیم پرسپولیس
تیم پرسپولیس ، عکس دسته جمعی پرسپولیس
در این مطلب یکی از ناراحت کننده ترین عکس های دسته جمعی تیم پرسپولیس را میبینید که دو نفر از بازیکنان این تیم دیگر در این دنیا نیستند.

تیم پرسپولیس بدون ستاره های گذشته

این عکس، یکی از ناراحت کننده ترین عکس های دسته جمعی پرسپولیس در سال های اخیر است.

هیچ کدام از بازیکنانی که در این عکس دسته جمعی پرسپولیس حضور دارند اکنون دیگر در پرسپولیس نیستند، اما در این میان دو بازیکن از این جمع نه تنها در این تیم حضور ندارند که دیگر در این دنیا هم نیستند، هادی نوروزی و مهرداد اولادی...

تیم پرسپولیس

تیم پرسپولیس در 10 سال پیش

 

بیوگرافی هادی نوروزی و مهرداد اولادی

هادی نوروزی پوری زاده 1 تیر 1364 در کپورچال بابل ، درگذشت 9 مهر 1394 در تهران بازیکن فوتبال اهل ایران و کاپیتان تیم پرسپولیس تهران بود. هادی نوروزی پوری در تاریخ 1 تیر 1364 در بابل زاده شد. او نخست به کشتی روی آورد. اما بعد از آن به فوتبال علاقه مند شد و به طور حرفه ای این رشته را آغاز کرد.

مهرداد اولادی قادیکلایی 4 خرداد 1364 قائم شهر - درگذشت 31 فروردین 1395 تهران بازیکن فوتبال باشگاه ملوان بود. مهرداد اولادی در رده ملی برای تیم های جوانان ایران ، امید ایران ، ب ایران و تیم ملی بزرگسالان ایران به میدان رفت. اولادی در رده باشگاهی سابقه بازی در تیم های الشباب امارات ، ملوان ، پرسپولیس ، استقلال تهران و نفت تهران را داشت.وی همچنین بعد از گذشت یکسال از مرگ وی همچنان طرفدار دارد و آرامگاهی باشکوه در شهر قائمشهر روستای قادیکلا و قبرستان آستون سر دارد.

ناراحت کننده ترین عکس دسته جمعی تیم پرسپولیس

ناراحت کننده ترین عکس دسته جمعی تیم پرسپولیس
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 9
برگرفته از هنگام/ی
این مطلب مفید بود ؟ 9 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف