نمناک فرهنگ و هنرچهره ها انتقادهای شدید به “تیپ بازیگران در جشنواره فجر” 94 + تصاویر
تیپ بازیگران در جشنواره فجر ، بازیگران در جشنواره فیلم فجر94
در حالی سی و چهارمین دوره جشنواره فجر به کار خود پایان داد که هنوز حاشیه های آن ادامه دارد و حضور بازیگران با پوشش های نامناسب در این فستیوال مورد انتقاد شدید مردم قرار گرفته است.

واکنش مردم به تیپ بازیگران در جشنواره فجر

حضور بازیگران با پوشش های نامناسب یکی از حاشیه های جشنواره فیلم فجر است که با وجود اختتامیه آن ولی حاشیه ها هنوز به قوت خود باقی هستند.

یکی از موارد مورد توجه کاربران ایرانی در جشنواره فیلم فجر امسال نوع لباس بازیگران بود و کاربران ایرانی با انتشار مطالب و عکس نوشت ها و گاهی مطالب طنز به این موضوع پرداختند.

نقش هنرمندان ایرانی در ترویج مد ولباس اسلامی، فقر فرهنگی در استفاده از لباس ملی و بعضاً نادیده گرفتن ارزش های اسلامی از جمله مواردی بود که از سوی مخاطبان این دوره از جشنواره مورد نقد قرار گرفت. در ادامه بخشی از مطالب منتشر شده از سوی کاربران ایرانی در شبکه های اجتماعی که به این موضوع اشاره دارد می آید:

 

پوشش بازیگران در جشنواره فجر

واکنش طنز به پوشش بازیگران

 

از دید مخاطبان بدسلیقگی هنرمندان در انتخاب نوع پوشش برای حضور در جشنواره در سال های قبل نیز وجود داشته است و به نوعی هر سال تکرار می شود.

پوشش بازیگران روی فرش قرمز

مقایسه معنادار حضور هنرمندان اروپایی بروی فرش قرمز و هنرمندان ایرانی شرکت کننده در جشنواره فیلم فجر نشان می دهد، مخاطب های ایرانی به این نتیجه رسیده اند که برخی از هنرمندان داخلی که نتوانستند از فرهنگ اصیل ایرانی خود در انتخاب لباس تبعیت کنند بهتر است حداقل از نوع پوشش اروپایی ها و آمریکایی ها برای حضور بروی فرش قرمز تقلید کنند!

پوشش بازیگران روی فرش قرمز خارج و داخل کشور

 

انتقاد از پوشش بازیگران روی فرش قرمز

بازیگران در جشنواره فجر

در زیر تصاویر منتشر شده از حضور سایر هنرمندان و بازیگران در جشنواره فیلم فجر در رسانه ها را مشاهده می کنید که به دلیل پوشش نامتعارف مورد نقد کاربران شبکه های اجتماعی قرار گرفت:

پوشش بازیگران روی فرش قرمز

 

لباس عجیب زیر هم از سوی کاربران شبکه های اجتماعی برای جشنواره سال بعد به برخی بازیگران پیشنهاد شده است!

شوخی کاربران با پوشش بازیگران در جشنواره

انتقادهای شدید به تیپ بازیگران در جشنواره فجر 94 + تصاویر

انتقادهای شدید به “تیپ بازیگران در جشنواره فجر” 94 + تصاویر
:
امتیاز : 4.5 تعداد رای : 101
برگرفته از فارس - / ک
این مطلب مفید بود ؟ 91 10
نظر کاربران
مهری

مهری

سلام من میخواهم به این قشر از هنرمندان بگویم هیچ چیز مثل سادگی وزیبایی نیست زندگی زیباست ای زیباپسند زیبه اندیشان به زیبایی رسن شما هم میتوانید زیبا وساده باشید که همه از شما الگو بگیرن وهم افتخاردکنند که اگه یکی هم خواست توهین کنه همه زبانشان دراز باشه که تمام قد ازشما دفاع کنند انشاالله انروز برسه

پاسخ دادن 33 4
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف