دیگران چه می خوانند..؟
نمناک دنیای مدگوناگون خاص ترین “تیپ تابستانه” مخصوص شیک پوش ترین ها
تیپ تابستانه ، شیک ترین تیپ های تابستانی دخترانه
خانم های خوشتیپ و به روز همیشه دنبال جدیدترین مدل ها و طرح ها هستند تا بتوانند بهترین “تیپ تابستانه” را داشته باشند.
بازدید : 47,298 نفر

راهنمایی برای یک تیپ تابستانه ی خاص

تابستان با این همه رنگ مهمان طبیعت شده و آن وقت شما غافل از آن همه تنوع و زیبایی، چسبیده اید به همان رنگ های تیره و سرد؟ حالا با تغییر فصل، وقت آن رسیده که شما هم تغییری در ظاهرتان ایجاد کنید.

از قضا در این فصل بهترین فرصت برای تجربه پوشیدن انواع لباس هایی است که هرگز آن را تجربه نکرده اید.این فصل ، این فرصت را به شما می دهد که انواع رنگ ها را به مجموعه رنگ لباس هایتان اضافه کنید و با فصل هماهنگ شوید.

برای این فصل باید لباس هایی متناسب با آن انتخاب کنید و بخرید. برای انتخاب و خرید لباس تابستان هم باید نکاتی را در نظر داشته باشید تا هم شیک و زیبا باشید و هم لباسی با شرایط متغیر این فصل خریده باشید. در اینجا 5 پیشنهاد برای یک تیپ تابستانه خاص را به شما پیشنهاد می دهیم.

تیپ تابستانه

کتونی رنگ روشن برای تابستان


با تمام شدن فصل زمستان بهترین موقعیت برای آنکه به سراغ کفش های رنگ روشن بروید، به وجود می آید. احتمالا از اینکه در آلودگی های شهر و با وجود فعالیت های زیاد روزانه چنین کفش هایی را به پا کنید نگران هستید اما اگر کمی از حساسیت های خود در این باره کم کنید و آنها را از برندهای معتبر که رویه با کیفیت و قابل شستشو دارند، انتخاب کنید، هم ظاهری متفاوت و شاد خواهید داشت و هم دوام کفش شما بیشتر از چیزی خواهد بود که فکر می کنید.

تیپ تابستانه

کفش های تابستونی


شال های چاپی بپوشید

تیپ تابستانه

شال های چاپی


شال های تک رنگ چاپی برای هر فضا و موقعیتی مناسب هستند. شال هایی که در عین سادگی، زیبایی و گیرایی خاص خود را دارند و با تنوع بالای شان در رنگ با مانتوهای مختلف و رنگ پوست شما هماهنگ می شوند.
این شال ها با پارچه های مختلفی درست می شوند که آنها را در مراسم رسمی، محل کار، میهمانی و دیگر فعالیت های روزانه شما، قابل استفاده می کند.


مانتوهای جلوباز را انتخاب کنید

تیپ تابستانه

مانتوهای جلو باز برای تابستان 


 این مانتوها خنک ترین ها برای تابستان هستند. انواع مختلف کوتاه و بلند آنها با کفش های مختلف پاشنه بلند و رسمی و حتی کفش های اسپرت هماهنگ می شود که موضوع مهمی برای محدود نکردن انتخاب های شماست. اگر به دنبال خرید آنها برای مراسم رسمی و میهمانی ها هستید، انواع ابریشمی و اگر به دنبال یک تیپ مناسب برای فعالیت های روزانه هستید، انواع نخی آنها موجود است.

تیپ تابستانه

انتخاب مانتوهای خنک


اولین دلیل انتخاب این است که خنک هستند. علاوه بر این با کفش های تخت به راحتی سِت می شوند و می توان از آنها در فعالیت های روزانه در فصل بهار که روزهای آن رو به گرمی می روند استفاده کرد. همچنین با مانتوهای جلوباز که در بالا پیشنهاد کردیم، به خوبی هماهنگ هستند.


از کیف های طرح دار و رنگی غافل نشوید

تیپ تایستانه

کیف های رنگ روشن


کیف های طرح دار و رنگی در کنار شال های تک رنگ شما، نمای خاصی خواهند داشت، بویژه اگر تک بند و یا دوشی باشند. این کیف ها همچنین با مانتوهای جلوباز و پانچوها هماهنگ می شوند و به دلیل چند رنگ بودن می توان با خیال راحت از آنها در کنار کفش های رنگ روشن استفاده کرد.

تیپ تابستانه

کیف مناسب برای تابستان

خاص ترین تیپ تابستانه مخصوص شیک پوش ترین ها

خاص ترین “تیپ تابستانه” مخصوص شیک پوش ترین ها
:
امتیاز : 3.1 تعداد رای : 56
برگرفته از جهانی ها -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 35 21
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف