نمناک دنیای مدگوناگون تیپ ترانه علیدوستی در یک روز پاییزی
تیپ ترانه علیدوستی ، عکس ترانه علی دوستی وهمسرش
ترانه علیدوستی بازیگر ساده پوش و دوست داشتنی سینمای ایران عاشق هنر است و تیپ و پوششی هماهنگ با استایل چهره اش را انتخاب می کند.

تیپ ترانه علیدوستی یک پوشش ساده پاییزی

ترانه علیدوستی بازیگر ساده پوش و دوست داشتنی سینمای ایران عاشق هنر است و تیپ و پوششی هماهنگ با استایل چهره اش را انتخاب می کند.

ترانه علیدوستی ستاره درخشان و بی حاشیه عرصه سینما و تئاتر است. او از بازیگرانی است که راه موفقیت را به سرعت و با گام های بزرگی طی کرده است و با استعداد بی نظیرش توانست در مدت کوتاهی به شهرت و محبوبیت برسد و همچنان در اوج باقی بماند. او از چهره های زیبا دوست داشتنی در میان بازیگران ایران است و استایلی ساده و زیبا و متناسب با چهره معصومانه اش دارد

ترانه علیدوستی در 22 دی 1362 در تهران به دنیا آمده است. او با اولین فیلمش من ترانه 15 سال دارم توانست جوایز مهمی مثل سیمرغ بلورین بهترین بازیگر زن جشنواره فیلم فجر و بهترین بازیگر زن جشنواره لوکارنو را از آن خود کند و همچنان به موفقیت های خود ادامه داده است و آخرین آن نامزدی بهترین بازیگر زن برای فیلم فروشنده اصغر فرهادی در جشنواره کن بود. او به زبان انگلیسی مسلط است و ترجمه آثار ادبی را نیز انجام می دهد. در سال 1390 ماهنامه فیلم او را به عنوان بهترین بازیگر زن ایران در دهه هشتاد انتخاب کرد. پدر ترانه مربی فوتبال و مادرش مجسمه ساز است. او ازدواج کرده و صاحب یه فرزند دختر است. او از عاشقان هنر است و به هنرهایی مثل عکاسی هم دقت و توجه دارد.  

ترانه علیدوستی

عکس ترانه علیدوستی و همسرش در کنار دخترشان حنا

تیپ ترانه علیدوستی

تیپ پاییزی ترانه علیدوستی

ترانه علیدوستی برای روزهای سرد زمستان هم سعی می کند با پیروی از خط سادگی و زیبایی در پوشش خود را حفظ کند.

تیپ ترانه علیدوستی

تیپ ترانه علیدوستی

تیپ ترانه علیدوستی در اکران شهرزاد

تیپ ترانه علیدوستی در یک روز پاییزی

تیپ ترانه علیدوستی در یک روز پاییزی
:
امتیاز : 4 تعداد رای : 29
برگرفته از سینما استار /ن
این مطلب مفید بود ؟ 23 6
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف