نمناک سرگرمیگوناگون تیپ داعشی در کارناوال بلژیک + تصاویر
تیپ داعشی ، داعش
تیپ داعشی یکی از تیپ های متفاوت کارناوالی سنتی در بلژیک بود که به همراه پرچم های گروه تروریستی داعش و مردان و زنانی با ریش و نقاب در میان پوشش های دیگر خودنمایی می کرد.

تیپ داعشی در کارناوال بلژیک جزو متفاوت ترین های این کارناوال شد.

 این کارناوال خیابانی در شهر الوست بلژیک برگزار و در آن پرچم هایی مانند پرچم داعش به اهتزار در آمد و گروهی از مردان و زنان با ریش و نقاب داعشی خودنمایی کردند.

 تیپ داعشی

ایگاه اینترنتی"هسپرس" نوشت:در این کارناوال 3 روزه که اجازه داده شد خودرویی با ظاهر نظامی مسافت 6 کیلومتری را در این شهر طی کند، رفتار داعش در میان انبوه تماشاگران، شبیه سازی شد.

از آنجایی که مقامات ذی ربط بلژیک اجازه داده اند که افرادی با لباس "جهادی ها" (داعشی ها)، وارد این کاروان شادی شوند پس بدون شک ناگزیر شده اند که برای جلوگیری از هرگونه رویداد احتمالی، تدابیر امنیتی شدیدتری اتخاذ کنند.

 تیپ داعشی

تصاویر این کارناوال خیابانی به شیوه ای تمسخر آمیز بیانگر بخشی از درد و رنج زنان در سایه داعش است زیرا زنان مجبورند لباس هایی بپوشند که به طور کامل در آن مخفی شوند و این درحالی بود که شمار زیادی از مردم این مراسم را با دقت تمام دنبال می کنند

احتمال می رود که تعداد شرکت کنندگان در این کارناوال خیابانی به 17 هزار نفر برسد؛ سیاستمداران بلژیکی نیز در این کارناوال شرکت می کنند تا به شیوه ای خاص به مشکلات بلژیک و جهان بپردازند.

 

تیپ داعشی در کارناوال بلژیک + تصاویر

تیپ داعشی در کارناوال بلژیک + تصاویر
:
امتیاز : 1.3 تعداد رای : 16
برگرفته از فرهنگ نیوز /ن
این مطلب مفید بود ؟ 4 12
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف