تیپ های مهناز افشار در بارداری

تاریخ انتشار : 13 تیر 1394کد مطلب : 17209زمان مطالعه : 3 دقیقه
مهناز افشار یکی از ستاره هایی بود که در دوران بارداری هم خوش لباسی خود را حفظ کرد. او همان سبک لباس هایی را انتخاب می کرد که در برای خوش پوش بودن در بارداری لازم است.

مهناز افشار بازیگر موفق سینمای ایران در دوران بارداری اش دقت و جسارت خود را همانند بازیگری در ست کردن و انتخاب لباس هم نشان داد. در اولین حضور بعد از بارداری و زمانی که خبر انتظار تولد دخترش را اعلام کرد با یک لباس راحت و ساده اجازه نداد تا خلائی در پوشش قبل از بارداری و بعد از آن در او ایجاد شود.

این عکس متعلق به سی و سومین جشنواره فیلم فجر است که بهمن ماه سال گذشته برگزار شد. در این زمان چند ماهی از بارداری دخترک معصوم «شور عشق» می گذشت و او یکی از همان ست های مخصوص خودش را پوشیده است؛ ترکیبی چند لایه از دامن، بلوز، کت، روسری به اضافه شال. 

 مهناز افشار

 به طور کلی اگر دقت کرده باشید مهناز افشار قبل از بارداری هم نوعی پوشش کولی وار داشت و زیاد از تیپ هایی که از یک مانتو و شلوار و شال تشکیل شده بود بسنده نمی کرد. بستن شال دور گردن و .. پوششی بود که او در دوران بارداری هم دنبال کرد. او شیوه لباس پوشیدنی را انتخاب کرده که به راحتی در روزهای افزایش وزن ناشی از بارداری هم قابل استفاده است. 

 مهناز افشار

 در تبلیغات ساعت سوئیس "ایونت" لباس های کلوش به رنگهای روشن و تیره بازهم دیده شدند. او در بخش هایی از لباسش جذب بودن را استفاده می کرد که اختلالی در پوشش مناسب بارداری اش ایجاد نکند .مثل سرآستین و بالاتنه. 

مهناز افشار در بارداری

 

در مدت زمانی که از حضور او در کشورهای آلمان، فرانسه و سوئیس می گذرد، او فعالیت های خودش را ادامه داده است؛ البته در حوزه تبلیغات. او در مطلبی که در صفحه شخصی اینستاگرامش گذاشته بود، نوشته:«کمی دقت با عزت نفس، طبع آسوده و بلند و جست وجو به همه مون این آگاهی را خواهد داد که تبلیغات هم جزء کار بازیگرهاست که متاسفانه در کشور ما تا مدتی اجازه داده نشده بود که خدا رو شکر این مدت اخیر امکان آن ایجاد شده. شال پیچی های این تبلیغات از نظر مهناز افشار ضروری نبود ولی طراحان و عکاسان این برند ف این ژست را برگزیده بودند.

 مهناز افشار

عکس مهناز افشار

امشب شب مهتابه و عکسی از بارداری مهناز افشار

 در ماه های بارداری مهناز افشار کسی او را با لباس های مرسوم و رایج بارداری ندید؛ به جز یک بار و یک جا. عکسی که می بینید، روی جلد مجله استایل در شماره نوروز است. لاله آشفته فیلم «سعادت آباد» در این عکس، پیراهنی از بالا چین خورده به تن دارد؛ مدلی راحت و آزاد که برای خانم های باردار پیشنهاد می شود. چین های ریز و یکسره ای که از بالای سینه این پیراهن شروع می شود، به خانم های باردار با وزن های مختلف اجازه می دهد، این لباس را به راحتی در ماه های مختلف بارداری استفاده کنند

 مهناز افشار

 رنگ هایی که مهناز افشار در ست لباس هایش استفاده می کند، نمونه هایی است که کارشناسان به نام خفته معرفی می کنند. این رنگ ها تندی و برق چندانی ندارند به همین دلیل کنار هم چیدن آنها به مراتب کاری ساده تر است.اگر دقت کنید  رنگ سبز شاد چمنی، قرمز تند و تیز گوجه ای در بستری از رنگ زرد قناری با هم ترکیب شوند، جذابیت خاصی خواهند داشت. ولی بهتر است در دوران بارداری به جای اینها از رنگ سبز ارتشی، قرمز تیره در بستر خاکستری استفاده شود، ستی فاخر و شیک خلق می شود. مهناز افشار هم از این راز ست کردن باخبر است و آن را در ست لباس هایش به کار می برد. اگرچه مهناز افشار از لباس هایش رنگهای شاد را جدا نکرد.

 مهناز افشار

مهناز افشار

مهناز افشار

مهناز افشار ، تیپ های مهناز افشار در بارداری

تیپ های مهناز افشار در بارداری : امتیاز : 3.1 تعداد رای : 130
این مطلب مفید بود ؟8050
منبع : نمناک /ن
برچسب :
نظرات
وبگردی