آزمون استخدامی 94

تمدید مهلت ثبت نام آزمون استخدامی 94 دستگاههای اجرایی

تاریخ انتشار : 26 دی 1394کد مطلب : 25623زمان مطالعه : 1 دقیقه
مهلت ثبت نام از داوطلبان دومین آزمون استخدامی سال 94 دستگاه های اجرایی کشور تمدید شد.

تمدید مهلت ثبت نام آزمون استخدامی 94

مهلت ثبت نام از داوطلبان دومین آزمون استخدامی سال 94 دستگاه های اجرایی کشورتا ساعت 24 روز چهارشنبه 30 دی ماه 94 تمدید شد.

به منظور فراهم کردن، تسهیلات بیشتر برای آن دسته از داوطلبان علاقمند به ثبت نام در دومین آزمون استخدامی سال 94 دستگاه های اجرایی کشور (شامل 18 دستگاه اجرایی) که تاکنون برای ثبت نام اقدام نکرده اند، مهلت ثبت نام از داوطلبان مذکور تا ساعت 24 روزچهارشنبه 30 دی ماه 94 تمدید می شود.

لذا به تمام داوطلبانی که تا کنون ثبت نام نکرده اند، اکیدا توصیه می شود دراین مهلت تمدید شده و حداکثر تا ساعت 24 روز چهارشنبه 30 دی ماه با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور و مطالعه دفترچه راهنما و همچنین اطلاعیه این سازمان که درباره اصلاحات مربوط به دفترچه راهنما است، در صورت واجد شرایط بودن نسبت به ثبت نام دراین آزمون اقدام کنند.

اطلاعیه این سازمان درباره اصلاحات مربوط به دفترچه راهنما هم اکنون بر روی سایت سازمان قرار گرفته و در دسترس داوطلبان قرار دارد.

افرادی که قبلا ثبت نام کرده اند نیز می توانند با توجه به اطلاعیه اصلاحات دفترچه راهنما، در صورت علاقمندی با مراجعه به قسمت ویرایش اطلاعات ثبت نامی نسبت به ویرایش اطلاعات ثبت نام خود اقدام کنند.

تمدید مهلت ثبت نام آزمون استخدامی 94 دستگاههای اجرایی

59
این مطلب مفید بود ؟90
برگرفته از شبکه خبر - /م
برچسب :
وبگردی