نمناک اخباراستخدام تمدید مهلت ثبت نام آزمون استخدامی 94 دستگاههای اجرایی
آزمون استخدامی 94 ، آزمون استخدام
مهلت ثبت نام از داوطلبان دومین آزمون استخدامی سال 94 دستگاه های اجرایی کشور تمدید شد.
تاریخ انتشار : 26 دی 1394

تمدید مهلت ثبت نام آزمون استخدامی 94

مهلت ثبت نام از داوطلبان دومین آزمون استخدامی سال 94 دستگاه های اجرایی کشورتا ساعت 24 روز چهارشنبه 30 دی ماه 94 تمدید شد.

به منظور فراهم کردن، تسهیلات بیشتر برای آن دسته از داوطلبان علاقمند به ثبت نام در دومین آزمون استخدامی سال 94 دستگاه های اجرایی کشور (شامل 18 دستگاه اجرایی) که تاکنون برای ثبت نام اقدام نکرده اند، مهلت ثبت نام از داوطلبان مذکور تا ساعت 24 روزچهارشنبه 30 دی ماه 94 تمدید می شود.

لذا به تمام داوطلبانی که تا کنون ثبت نام نکرده اند، اکیدا توصیه می شود دراین مهلت تمدید شده و حداکثر تا ساعت 24 روز چهارشنبه 30 دی ماه با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور و مطالعه دفترچه راهنما و همچنین اطلاعیه این سازمان که درباره اصلاحات مربوط به دفترچه راهنما است، در صورت واجد شرایط بودن نسبت به ثبت نام دراین آزمون اقدام کنند.

اطلاعیه این سازمان درباره اصلاحات مربوط به دفترچه راهنما هم اکنون بر روی سایت سازمان قرار گرفته و در دسترس داوطلبان قرار دارد.

افرادی که قبلا ثبت نام کرده اند نیز می توانند با توجه به اطلاعیه اصلاحات دفترچه راهنما، در صورت علاقمندی با مراجعه به قسمت ویرایش اطلاعات ثبت نامی نسبت به ویرایش اطلاعات ثبت نام خود اقدام کنند.

تمدید مهلت ثبت نام آزمون استخدامی 94 دستگاههای اجرایی

تمدید مهلت ثبت نام آزمون استخدامی 94 دستگاههای اجرایی
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 9
برگرفته از شبکه خبر - /م
این مطلب مفید بود ؟ 9 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف