نمناک اخبارجامعه تمدید ثبت نام مشمولان غایب تا پایان سال 96
مشمولان غایب ، ‌مشمولان غایب 96
مشمولان غایبی که تا پایان سال 96 بیش از 8 سال غیبت دارند و به دلایلی نتوانستند در مرحله اول طرح جریمه ثبت نام کنند،می توانند از 16 خرداد ماه برای ثبت نام اقدام کنند.
تاریخ انتشار : 17 خرداد 1396

خبر خوش برای سربازان غایب در سال 96

مشمولان غایبی که تا پایان سال 96 بیش از 8 سال غیبت دارند و به دلایلی نتوانستند در مرحله اول طرح جریمه ثبت نام کنند، می توانند از 16 خرداد ماه امسال تا ابتدای شهریورماه از طریق دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس +10) برای ثبت نام در این طرح اقدام کنند.
خبر خوش برای مشمولان غایب

سردار ابراهیم کریمی دربارهٔ اجرای مرحله دوم طرح جریمه مشمولان غایب در سال 96 اظهار کرد:مشمولان غایبی که تا پایان سال 96 بیش از 8 سال غیبت دارند و به دلایلی نتوانستند در مرحله اول طرح جریمه ثبت نام کنند، می توانند از 16 خرداد ماه امسال تا ابتدای شهریورماه از طریق دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس +10) برای ثبت نام در این طرح اقدام کنند.

وی با بیان این مطلب که تاکنون 11 هزار و 500 نفر درخواست خود را ثبت کرده اند، افزود:مرحله اول طرح جریمه مشمولان غایب تا 15 خرداد ماه بوده که پس از ثبت نام از متقاضیان، مراحل راستی آزمایی و استعلامات لازم از سوی سازمان انجام می شود و سپس پیامک مبنی بر نحوه پرداخت مبلغ جریمه برای مشمولان ارسال می گردد.

این مقام انتظامی در خصوص نحوه اخذ گواهینامه راهنمایی و رانندگی برای این افراد، بیان کرد:با توجه به اینکه در بند 4 مصوبه قانون بودجه سال 96 کل کشور، محرومیت های اجتماعی که در سال 94 برای این دسته از مشمولان در نظر گرفته شده بود لغو گردیده، لذا متقاضیان این طرح می توانند با پرداخت کامل مبلغ جریمه برای اخذ گواهینامه راهنمایی و رانندگی اقدام کنند.

وی خاطر نشان کرد:مبلغ اقساطی این طرح تا پایان سال جاری می بایست به طور کامل تسویه حساب شود، لذا متقاضیان هر چه سریعتر در فرصت تعیین شده درخواست خود را از طریق دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس +10) ثبت کنند تا از تسهیلات در نظر گرفته شده بهره مند شوند.

تمدید ثبت نام مشمولان غایب تا پایان سال 96

تمدید ثبت نام مشمولان غایب تا پایان سال 96
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 3
برگرفته از افکار نیوز - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 3 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف