نمناک اخبارجامعه زمان ثبت نام نقل و انتقال فرهنگیان تهران + ضوابط
فرهنگیان ، نقل و انتقال فرهنگیان
ثبت نام نقل وانتقال درون استانی فرهنگیان شهر تهران از 24 مرداد آغاز می شود که متقاضیان باید درخواست انتقال خود را به صورت اینترنتی ثبت کنند.
تاریخ انتشار : 18 مرداد 1394

مسعود ثقفی با اشاره به آغاز ثبت نام متقاضیان نقل وانتقال درون استانی فرهنگیان شهر تهران از تاریخ 24 مرداد اظهار داشت:متقاضیان تا 21 شهریور فرصت ارائه تقاضای خود رادارند و نتایج قطعی 25 شهریور اعلام می شود.
وی افزود:ایجاد توازن و رفع کمبود نیروی انسانی شاغل در واحدهای آموزشی و افزایش بهره وری و کارایی نیروی انسانی اهداف اصلی از نقل وانتقال درون استانی در شهر تهران است.
سخنگوی آموزش وپرورش شهر تهران ادامه داد:اصلی ترین عامل تحقق انتقال عدم نیاز واقعی مبدأ و تأیید اداره کل است.
ثقفی گفت:مناطق10 الی 19 و بخش روستایی منطقه 8 در دوره های ابتدایی در تمام جنسیت ها با کمبود آموزگار مواجه هستند. تمام مناطق با کمبود نیروی انسانی در جنسیت مرد در دوره های متوسطه مواجه هستند یعنی اولویت تخصیص نیرو در این جنسیت با مناطق 15 تا 19 و بخش روستایی منطقه 8 است.
وی با اشاره به اینکه تمام مناطق در دوره های اول و دوم متوسطه دارای تراکم بالای نیرو در جنسیت زن هستند، افزود:نسبت نیروی مازاد در این جنس و دوره در مناطق 1 تا 11 بسیار زیاد است.
سخنگوی آموزش وپرورش شهر تهران تأکید کرد:امکان نقل وانتقال در شهر تهران به شدت محدود خواهد بود و نقل وانتقال در بین مناطق 19 گانه شهر تهران به صورت رایانه ای انجام می شود و متقاضیان باید درخواست انتقال خود را از طریق نشانی WWW.ent.medu.ir ثبت کنند.
ثقفی در خصوص شرایط متقاضیان نقل وانتقال گفت:داشتن5 سال سابقه خدمت رسمی یا پیمانی تا پایان شهریورماه1394، اخذ و ارائه ابلاغ رایانه ای برای سال تحصیلی جدید در منطقه مبدأ و نداشتن تعهد خدمت به منطقه مبدأ بخشی از شرایط متقاضیان برای نقل وانتقال است.
وی عنوان کرد:هر یک از متقاضیان واجد شرایط مجاز به انتخاب 3 منطقه به ترتیب اولویت هستند.

زمان ثبت نام نقل و انتقال فرهنگیان تهران + ضوابط

زمان ثبت نام نقل و انتقال فرهنگیان تهران + ضوابط
:
امتیاز : 4 تعداد رای : 5
برگرفته از تسنیم - /م
این مطلب مفید بود ؟ 4 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف