نمناک اخبارجامعه ثبت نام وام ضروری بازنشستگان + شرایط
وام ضروری بازنشستگان ، وام بازنشستگان
ثبت نام وام ضروری بازنشستگان از امروز تا 16 خرداد انجام می شود. بازنشستگان و موظفین مشترک صندوق بازنشستگی کشوری با توجه به شرایط و ضوابط تعیین شده می توانند برای ثبت نام اقدام نمایند.
تاریخ انتشار : 9 خرداد 1394

 وام ضروری بازنشستگان در خرداد ماه 1394 طبق شرایط اعلام شده در مرحله ثبت نام انجام می شود و بعد از واریز وام به وسیله ی پیام کوتاه به بازنشستگان اعلام می شود.

بازنشستگان و موظفین مشترک صندوق بازنشستگی کشوری می توانند تا شانزدهم خرداد با توجه به شرایط و ضوابط زیر، فرم درخواست وام ضروری را از طریق مراجعه به آدرس اینترنتی cspf.ir تکمیل و ثبت نام کنند.

پس از پایان مهلت ثبت نام، در صورت تصویب وام، مبلغ به حساب متقاضی، نزد بانک صادرات ایران واریز و با پیام کوتاه به اطلاع خواهد رسید.

بازنشستگان

شرایط دریافت وام ضروری بازنشستگان

 1- اعتبار وام براساس تعداد بازنشستگان و موظفین هر استان تعیین می شود.

 2- اولویت با متقاضیانی است که تاکنون از وام ضروری استفاده نکرده باشند.

 3- مبلغ وام بیست میلیون ریال است و فقط به حساب متقاضی در بانک صادراتی که حقوق بازنشستگی / وظیفه دریافت می کند و در سیستم احکام درج شده واریز خواهد شد.

 4- پرداخت اقساط وام 36 ماهه و با کارمزد سالیانه 4% است.

 5- فقط یکی از وراث وظیفه بگیر با توافق سایر وراث می تواند از وام استفاده کند؛ در هنگام دریافت وام، ارائه موافقت کتبی از سایر وراث مذکور از سوری وارث توافقی ضروری است.

 6- ارائه اصل حکم سرپرستی صادره توسط دادگستری جمهوری اسلامی ایران از سوی وراث صغیر و محجور در هنگام دریافت وام ضروری است.

 تذکر:

 ذکر شماره دفتر کل بازنشستگی، شماره ملی، شماره حساب بانک صادرات ایران و شماره تلفن همراه در فرم ثبت نام الزامی است.

 تکمیل فرم، حقی را برای دریافت وام ایجاد نخواهد کرد.

 - چنان‏چه تعداد متقاضیان (در شرایط برابر) افزون بر میزان مقرر باشد در این صورت از طریق قرعه کشی، برندگان انتخاب خواهند شد.

 - تسویه حساب قبل از پایان اقساط وام ضروری دریافتی، مشمول مقررات مالی بانک خواهد بود.

ثبت نام وام ضروری بازنشستگان + شرایط

ثبت نام وام ضروری بازنشستگان + شرایط
:
امتیاز : 3.7 تعداد رای : 132
برگرفته از افکار نیوز/ ن
این مطلب مفید بود ؟ 98 34
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف