نمناک اخبارجامعه زمان ثبت نام کلاس اولی ها
کلاس اولی ها ، ثبت نام کلاس اولی ها
ثبت نام کلاس اولی ها طبق گفته معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش از اول خرداد ماه 1394 آغاز خواهد شد.
تاریخ انتشار : 30 اردیبهشت 1394

معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه ثبت نام کلاس اولی ها از اول خرداد 94 آغاز می شود، گفت:تعداد 847 پایگاه سنجش در سراسر کشور از ابتدای خرداد کار سنجش نوآموزان را آغاز می کند.

محمد دیمه ور درباره ثبت نام  کلاس اولی ها اظهار کرد:ثبت نام پایه اول ابتدایی در سراسر کشور اول خرداد صورت می گیرد. نو آزموزان باید  از اوایل خرداد به مراکز سنجش باید مراجعه کنند.

وی افزود:تعداد 847 پایگاه سنجش در سراسر کشور از ابتدای خردادماه کار سنجش نوآموزان بدو ورود به دبستان را آغاز می کنند.

دیمه ور یاد آور شد:ثبت نام میان پایه ها ( دوم تا ششم) در مدارس به طور خود به خود انجام می گیرد و نیاز به مراجعه اولیای دانش آموزان به مدرسه  نیست.

معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش تاکید کرد:ثبت نام در مدارس دولتی رایگان است و دریافت وجه در مدارس دولتی خلاف قانون است.

نحوی ثبت نام دانش آموزان در مدارس شاهد

همچنین مدیرکل دفتر امور شاهد و ایثارگران وزارت آموزش و پرورش درباره ثبت نام دانش آموزان در مدارس شاهد اظهار کرد:دانش آموزان برای ثبت نام در مدارس شاهد باید به نشانی اینترنتی sajamedu.ir مراجعه کنند.

وی افزود:دانش آموزان پس از ورود کد ملی و سریال شناسنامه می توانند سایر مراحل ثبت نام را طی کنند همچنین اطلاعات مربوط به ایثارگری افراد در این سامانه موجود است که پس از طی مراحل ثبت نام به دانش آموز کد رهگیری ارائه می شود و پس از اعلام نتیجه قطعی، باید با ارائه مدارک لازم به مدرسه مراجعه کنند و در مدرسه مدارک دانش آموز با اطلاعاتی که در سیستم ارائه کرده است، چک خواهد شد تا تناقضی وجود نداشته باشد.

کفراشی بیان کرد:ثبت نام دانش آموزان در پایه اول ابتدایی مدارش شاهد از اول خرداد آغاز شده و تا 15 خرداد ادامه دارد و در آخر خرداد نتایج قطعی از طریق سیستم به خانواده ها اعلام می شود.

وی با بیان اینکه ثبت نام در میان پایه ها اینترنتی نیست تصریح کرد:ثبت نام دانش آموزان در پایه هفتم مدارس شاهد از اول تیر آغاز شده و تا 15 تیر ادامه دارد و نتایج قطعی نیز در آخر تیر از طریق سامانه اینترنتی اطلاع رسانی می شود.

زمان ثبت نام کلاس اولی ها

زمان ثبت نام کلاس اولی ها
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 17
برگرفته از مهر - /م
این مطلب مفید بود ؟ 13 4
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف