نمناک ورزشفوتبال نشان پرسپولیس با ستاره طلایی ثبت شد
پرسپولیس ، اضافه شدن ستاره طلايي به لوگوی باشگاه پرسپوليس
باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس نسبت به اصلاح نشان خود و درج رسمی ستاره طلایی و پاره ای اطلاعات دیگر اقدام کرد.
تاریخ انتشار : 5 اردیبهشت 1397

اضافه شدن ستاره طلایی به نشانه 10 قهرمانی پرسپولیس

به نقل ازباشگاه پرسپولیس ، با توجه به دستور حمیدرضا گرشاسبی مدیر باشگاه مبنی بر اصلاح نشان تجاری در سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، ستاره طلایی به نشانه 10 قهرمانی پرسپولیس در مسابقات قهرمانی باشگاه های کشور به لوگوی باشگاه اضافه شد .

همچنین حرف «E» در بخش لاتین در نام پرسپولیس اصلاح شد ( FC PERSEPOLIS ) و بدین ترتیب از این پس، نشان تجاری جدید در رقابت های پیش رو به شکل رسمی و قانونی مورد استفاده قرار می گیرد.

پرسپولیس

اضافه شدن ستاره طلایی به لوگوی باشگاه پرسپولیس

آغاز تمرینات پرسپولیس برای آخرین بازی لیگ هفدهم

سرخپوشان دیروز سه شنبه تمرین خود را با حضور همه بازیکنان دنبال کردند. مصدومان هم حاضر بودند و برنامه های اختصاصی و فیزیوتراپی را زیر نظر کادر پزشکی و مربی بدنساز انجام دادند. قرمزپوشان پایتخت پس از ریکاوری روز گذشته، تمرینات خود را برای آخرین بازی لیگ هفدهم از امروز آغاز کردند.

تمرین از ساعت 11:10 دقیقه در ورزشگاه شهید کاظمی آغاز شد. بخش اول تمرین در سالن بدنسازی بود و پس از آن، بازیکنان در زمین حاضر شدند.

برانکو ایوانکوویچ آنها را 11 به 11 برابر هم قرار داد تا روی جایگیری، نحوه استقرار و انتقال توپ طبق برنامه بازی، تمرین کنند.

بخش بعدی تمرین، کار روی ارسال ها و همچنین پاس به عقب و پاسکاری در هجده قدم حریف بود. شوتزنی و قرار دادن توپ درون دروازه با ضربات سر و پا نیز در این بخش مرور شد.

ضربان شروع مجدد هم پایان بخش تمرین امروز سرخپوشان بود. در این جلسه تمرینی، محمد انصاری و علی علیپور دور زمین دویدند و محسن ربیع خواه نیز تمرینات خود را در سالن بدنسازی دنبال کرد.

نشان پرسپولیس با ستاره طلایی ثبت شد

نشان پرسپولیس با ستاره طلایی ثبت شد
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 1
برگرفته از باشگاه خبرنگاران / باشگاه پرسپولیس / ر
این مطلب مفید بود ؟ 1 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف