سرآشپز
گوردون جیمز رمزی سر آشپز اسکاتلندی که معروف به افسونگر آشپزی می باشد از راز موفقیت خود می گوید.

معرفی ثروتمندترین سرآشپز جهان

ثروتمند ترین آشپز جهان رازهای موفقیت خود را فاش می کند او اکنون رستورانهایی نام آشنا و بزرگ را در چهار گوشه جهان اداره می کند و بسیار مورد توجه و معروف گردیده است.

گوردون جیمز رمزی متولد 8 نوامبر 1966 در اسکاتلند، آشپز، صاحب چندین رستوران و شخصیت تلویزیونی است. به رستوران های او مجموعاً 16 ستاره میچلین اهدا شده که اکنون دارای 9 عدد از آنهاست. رستوران اصلی این سرآشپز معروف در چلسی لندن از سال 2001 تا کنون 3 ستاره میشلن دریافت کرده است. ستاره میچلین سری کتاب های راهنمایی است که شرکت میشلن در فرانسه آن را منتشر می کند.

سرآشپز

در میان این سری از کتاب ها مشهورترین آن کتابی است که به ارزیابی کیفیت غذای رستوران ها و نشان دادن آن با ستاره پرداخته است و کتاب راهنمای رستوران و هتل میشلن نامیده می شود. فروش سالیانه این کتاب که رستوران های چندین کشور مختلف را بررسی کرده است، از یک میلیون جلد در سال فراتر می رود.

سرآشپزی که لقب افسونگر آشپزخانه را یدک می کشد، سرآشپزی ماهر است که در نوجوانی به سراغ فوتبال رفت و در آن به سرعت پیشرفت کرد و در تیم جوانان گلاسکو رنجرز پذیرفته شد اما در نهایت با مصدومیت شدید دوران فوتبالی خود را آغاز نکرده به پایان رساند و کفش ها را آویخت. او 19 ساله بود که از سر یک اتفاق و با گذراندن دوره های آموزشی آشپزی پا به دنیایی متفاوت گذاشت.

سرآشپز

شهرت رمزی در اجرای برنامه های تلویزیونی در مورد رقابت های آشپزی و مواد غذایی، مانند مجموعه سریال های انگلیسی آشپزخانه جهنمی، کلمه F و کابوس های آشپزخانه ای رمزی به همراه نسخه های آمریکایی آشپزخانه جهنمی، کابوس های آشپزخانه ای رمزی، استاد آشپز، استاد آشپز نوجوان و هتل جهنم است.

در سال 2015 فوربس نام او را به دلیل دریافت درآمد 60 میلیون دلاری در یک سال اخیر در لیست پردرآمدترین افراد مشهور جهان در رتبه 21 قرار داد.

سرآشپز

برنامه تلویزیونی کابوس های آشپزخانه یکی از شناخته شده ترین آثار با حضور این سرآشپز همه فن حریف است. او در این برنامه رستوران های ورشکسته را به کسب و کارهای نمونه و موفق تبدیل می کند. گوردون رمزی در دنیای رقابتی، رنگارنگ و پر زرق و برق آشپزی، چهره ای بی رقیب و نامدار است؛ آشپزی که بیشتر از آن که به خاطر رستوران های متعدد و افتخارهای بسیارش در صنعت آشپزی معروف باشد، به دلیل رویکرد کاری منحصر به فرد خود شناخته شده است.»

راز موفقیت ثروتمندترین سرآشپز جهان + تصاویر

410
این مطلب مفید بود ؟82
برگرفته از باشگاه خبرنگاران - / ل
برچسب :
وبگردی