نمناک اخبارسیاست وضعیت افتضاح مالی و ثروت ترامپ لو رفت
ثروت ترامپ ، عکس دونالد ترامپ
درآمد بالا و ثروت ترامپ او را طی سالهای گذشته وارد لیست ثروتمند ترین های فوربس کرده بود اما در سال گذشته وضعیت تغییرات نگران کننده ای برای رئیس جمهور آمریکا رخ داده است.
تاریخ انتشار : 16 اسفند 1396

افت قابل توجه درصد درآمد مالی از میزان ثروت دونالد ترامپ

دونالد ترامپ رئیس جمهور وقت آمریکا که یکی از سرمایه داران کشورش و جهان محسوب می شد در سال گذشته درآمد چندان رضایت بخشی از دارایی های خود نداشته و به همین دلیل رتبه ی او در میان ثروتمندترین های جهان افت قابل توجهی داشته است.
تغییر جایگاه دونالد ترامپ در لیست سرمایه داران فوربس نظر بسیاری را به خود جلب کرد ، آقای رئیس جمهوری که بعد از آغاز کارش در سیاست روز به روز با کاهش در آمد مواجه شد و در تازه ترین رده بندی لیس فوربس 92 مرتبه سقوط کرده است و براساس گزارش دیلی میل ثروت شخصی ترامپ طی دو سال گذشته با کاهشی 400 میلیون دلاری، به 3.1 میلیارد دلار رسید.
ثروت ترامپ

کاهش رتبه دونالد ترامپ در لیست ثروتمندترین های فوربس 

میزان کاهش ثروت و درآمد دونالد ترامپ براساس آمار فوربس

به گفته Forbes، ارزش خالص درآمد و دارایی های رئیس جمهور دونالد ترامپ در سال گذشته به میزان 600 میلیون دلار کاهش یافته است و رتبه بندی او در فهرست جدیدترین 400 ثروتمندترین های آمریکایی نیز به شدت افت داشته است. طبق آمار و گزارشات جایگاه دونالد ترامپ 92 پله در لیست 36 ساله  و 400 نفره فوربس کاهش داشته است.
 
فوربس تخمین می زند که دارایی های Trump در حال حاضر ارزش 3.1 میلیارد دلاری دارد در حالیکه این ارزش یک سال پیش از 3.7 میلیارد دلار بوده و 4.5 میلیارد دلار در سال قبل از آن که به طور قابل توجهی کاهش یافته است؛ به عبارت دیگر، در طول دو سال گذشته، ارزش خالص دارایی های Trump تقریبا به میزان 1.5 میلیارد دلار کاهش یافته است.
ثروت ترامپ 

آمار روبه کاهش و سرازیری درآمد حاصله از ثروت ترامپ

Trump در فهرست ثروتمند ترین آمریکایی در سال 2015 در رتبه بندی قرار گرفت و به رتبه 156 در فهرست مربوط به سال2016 رسید اما در سال جاری به دلیل رکورد اقتصادی اش در رتبه 248 قرار گرفت.

وضعیت افتضاح مالی و ثروت ترامپ لو رفت

وضعیت افتضاح مالی و ثروت ترامپ لو رفت
:
امتیاز : 1.9 تعداد رای : 8
منبع : بخش خبری نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 3 5
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف