نمناک ورزشفوتبال جابر انصاری از استقلال در راه ماشین سازی؟
جابر انصاری ، جابر انصاری در استقلال
جابر انصاری که اخیرا عملکردهای ضعیفی در استقلال داشت احتمالا از استقلال جدا شده و به تیم ماشین سازی برود.
تاریخ انتشار : 14 مهر 1395

احتمال جدایی جابر انصاری از استقلال

جابر انصاری که در لیگ پانزدهم به جمع آبی پوشان پیوسته است در اولین دربی خود توانست تنها گل آبی پوشان را به ثمر برساند و برخلاف خیلی از بازیکنان دیگر که در چنین دیداری نمی توانند قابل قبول ظاهر شوند، بازی موثری از خود ارائه دهد و برای تیمش مثمرثمر ظاهر شود.
جابر انصاری که سال گذشته یکی از بازیکنان تأثیرگذار پرویز مظلومی در تیم فوتبال استقلال بود، در فصل جاری در بیشتر بازی ها روی نیمکت نشسته است.

این بازیکن که در دربی رفت و برگشت سال گذشته برای استقلال گل زد، در لیگ برتر شانزدهم عملکرد ضعیفی داشته و نتوانسته نظر علیرضا منصوریان را جلب کند.

جابر انصاری

جابر انصاری از استقلال جدا میشود؟

سرمربی استقلال بیشتر ترجیح داده از زوج کاوه رضایی و علی قربانی در خط حمله استفاده کرده و انصاری را بیشتر در نیمه دوم به زمین بفرستد.

مهاجم شماره 11 استقلال از تیم شهر خود یعنی ماشین سازی پیشنهاد دارد. مسئولان باشگاه تبریزی حتی در ابتدای فصل هم خواهان پیوستن انصاری به این تیم بودند. شاید ادامه نیمکت نشینی ها انصاری در استقلال، او را متقاعد کند که به تیم ماشین سازی برود. هر چند که نظر نهایی را باید منصوریان بدهد.

جابر انصاری از استقلال در راه ماشین سازی؟

جابر انصاری از استقلال در راه ماشین سازی؟
:
امتیاز : 2.5 تعداد رای : 2
برگرفته از میزان -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 1 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف