دیگران چه می خوانند..؟
نمناک اخبارجامعه وضعیت ترافیکی 12 و 13 فرودین 95 در جاده هراز و چالوس
جاده هراز و چالوس ، ترافیک
وضعیت ترافیکی در جاده هراز و چالوس در روز 12 و 13 فروردین و ممنوعیت تردد در این دو محور توسط رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا اعلام شد.
تاریخ انتشار : 12 فروردین 1395
بازدید : 4,176 نفر

ممنوعیت تردد در جاده هراز و چالوس در 12 و 13 فروردین

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا محدودیت های ترافیکی در دو جاده هراز و چالوس در روز 12 و 13 فروردین را تشریح کرد.

سرهنگ نادر رحمانی در گفت وگویی با اشاره به اعمال ممنوعیت تردد در دو محور هراز و چالوس از بعدازظهر امروز اظهار کرد:با توجه به موج بازگشت مسافران نوروزی و افزایش حجم ترافیک در دو محور هراز و چالوس، مقرر شده است از بعد از ظهر امروز تردد در این دو محور به صورت یک طرفه انجام شود.

جاده چالوس و هراز

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا ادامه داد:بر اساس برنامه ریزی های انجام شده مقرر شد از ساعت 12 ظهر امروز از تردد خودروها در محور کرج چالوس از میدان امیرکبیر به سمت چالوس ممانعت به عمل آید و بر این اساس از ساعت 16، تردد در این محور به صورت یک طرفه از مرزن آباد به سمت میدان امیرکبیر انجام خواهد شد.

وی گفت:همچنین در محور هراز نیز همکاران ما از ساعت 13 امروز از تردد خودروها از رودهن به سمت آب اسک ممانعت به عمل خواهند آورد و از ساعت 15 امروز، تردد در این محور صرفاً از شمال به جنوب و از آب اسک به سمت رودهن انجام می گیرد.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا در پایان خاطرنشان کرد:ممنوعیت های اعلام شده در روز 13 فرودین نیز اجرایی خواهد شد.

به گفته رحمانی امکان تغییر ساعت ممنوعیت های اعلام شده در این دو جاده بر اساس تدابیر پلیس راه مستقر در این محور وجود دارد.

وضعیت ترافیکی 12 و 13 فرودین 95 در جاده هراز و چالوس

برگرفته از تسنیم - / ک
این مطلب مفید بود ؟ 5 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف