نمناک اخبارجامعه جاده چالوس 28 و 29 اسفند یکطرفه می شود
جاده چالوس ، یکطرفه شدن جاده چالوس
رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا از یکطرفه شدن جاده چالوس در روز های 28 و 29 اسفند 96 خبر داد.
تاریخ انتشار : 25 اسفند 1396

ممنوعیت تردد در جاده چالوس

سرهنگ نادر رحمانی رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا گفت:برابر تدابیری که برای سهولت سفر مسافران نوروزی به استان های شمالی اندیشیده شده مقرر شده است محدودیت های در دو محور هراز و چالوس اعمال شود.

وی افزود:در روزهای 28 و 29 اسفندماه از ساعت 15 محور چالوس از مرزن آباد به کرج تردد ممنوع خواهد بود و از ساعت 18 تردد از کرج به سمت چالوس یکطرفه خواهد بود.

رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا گفت:پایان زمان این محدودیت بسته به حجم خودروهای داخل محور و تقاضای سفر دارد.

وی در ادامه اظهارداشت:در محور هراز نیز در روزهای 27 و 28 اسفند از ساعت 12 تا ساعت 24 تردد انواع کامیون و کامیونت ممنوع خواهد بود تا بار ترافیکی در این محور به راحتی تخلیه شود.

جاده چالوس و هراز

سرهنگ رحمانی در خصوص اینکه محدودیت تردد یکطرفه در محور هراز اعمال خواهد شد یا نه، گفت:ما این پیش بینی را داریم که اگر بار ترافیکی در این محور افزایش پیدا کند به صورت مقطعی یا دائم اقدام به یکطرفه کردن هراز کنیم اما در حال حاضر چیزی قطعی نیست.

وی افزود:در روز جمعه 25 اسفند هم در محور کرج-چالوس شاهد محدودیت هایی خواهیم بود که عبارتند از:ممنوعیت تردد خودروها از ساعت 15 از مرزن آباد به کرج و یکطرفه شدن تردد خودروها از کرج به چالوس از ساعت 18.

سرهنگ رحمانی گفت:امیدواریم با توجه به تدابیری که اندیشیده شده و آغاز طرح ترافیک نوروز 97 از صبح امروز شاهد آن باشیم که هموطنان کمتر در ترافیک معطل شوند هرچند که باید به این نقطه برسیم که طول سفر و زمان رسیدن به مقصد هم بخشی از سفر بوده و نباید با عجله و شتاب طی شود.

جاده چالوس 28 و 29 اسفند یکطرفه می شود

برگرفته از فارس - /م
این مطلب مفید بود ؟ 0 0
نظر کاربران
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است .