نمناک اخبارجامعه جاده هراز و چالوس یکطرفه می شود + جزئیات
جاده هراز ، وضعیت ترافیکی جاده هراز
رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا از یک طرفه شدن جاده هراز و چالوس خبر داد.
تاریخ انتشار : 7 تیر 1398

جاده هراز و چالوس امروز یکطرفه می شود

فارس:رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا گفت:با توجه به بازگشت مسافران در روز شنبه به شهرهای خود قرار است جاده هراز و چالوس به سمت تهران یک طرفه شود. 

سرهنگ نادر رحمانی رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا گفت:در حال حاضر در محور کرج به چالوس از میدان امیرکبیر تا کیلومتر هشت این محور شاهد ترافیک سنگین هستیم. 

وی گفت:در محدوده تونل کندوان و سیاه بیشه در همین محور ترافیک نیمه سنگین و در سایر بخش های این جاده ترافیک پرحجم و روان گزارش شده است. 

رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا گفت:در محور هراز نیز در مسیر شمال به جنوب در منطقه تونل وانا و پلیس راه لاریجان ترافیک سنگین و در طول مسیر پرحجم روان گزارش شده است. 

وی خاطر نشان کرد در مسیر مقابل یعنی جنوب به شمال محور هراز در منطقه لاریجان، پلور و امامزاده هاشمی ترافیک نیمه سنگین و پرحجم در جریان است. 

سرهنگ رحمانی در پاسخ به این سوال که آیا برای بازگشت مسافران در روز شنبه به خصوص در جاده های شمالی تمهیدی اندیشیده شده است یا خیر گفت:بله قرار است در دو محور هراز و چالوس محدودیت هایی اعمال شود. 

وی افزود:در محور هراز از ساعت 15 تردد از سمت رودهن به سمت آمل ممنوع خواهد شد و از ساعت 18 به بعد از سمت آمل به سمت تهران تردد به صورت یک طرفه انجام خواهد شد. 

رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا گفت:در محور کرج به چالوس نیز از ساعت 15 تردد از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع شده و از ساعت 18 از مرزن آباد به سمت کرج یک طرفه خواهد شد.

انتهای پیام/م

وضعیت ترافیکی و یکطرفه شدن جاده هراز و چالوس

جاده هراز و چالوس یکطرفه می شود + جزئیات
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 1
این مطلب مفید بود ؟ 1 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف