جاده کندوان و هراز امروز یکطرفه می شود + جزئیات

تاریخ انتشار : 2 شهریور 1398کد مطلب : 72073زمان مطالعه : 2 دقیقه
مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه ها از یکطرفه شدن جاده هراز به مدت سه روز خبر داد.

یکطرفه شدن جاده کندوان و هراز

فارس: مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه ها گفت:محور هراز از روز آینده تا پنجم شهریور به مدت 3 روز به دلیل اجرای عملیات راهداری مسدود است و تردد از محور های جایگزین سوادکوه و کندوان انجام می شود. 

ایمان محرابی نیا در تشریح آخرین وضعیت ترافیکی برخی جاده های پرتردد، بیان کرد:در حال حاضر ترافیک سنگین در جاده چالوس، مسیر جنوب به شمال حدفاصل بیلقان تا پورکان گزارش شده است. 

وی با اشاره به بروز و ترافیک نیمه سنگین در مقطع سد امیرکبیر، نساء، پل خواب و هزارچم در جاده کندوان، گفت:هم اکنون ترافیک سنگین در محور هراز مسیر رفت و برگشت در مقطع نارنجستان تا سه راهی چلاو و تردد روان در جاده فیروزکوه و مسیر رفت و برگشت آزادراه قزوین-رشت گزارش شده است. 

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه ها همچنین به بروز ترافیک سنگین در آزادراه قزوین-کرج مقاطع مهرویلا، ساسانی و محمد شهر اشاره کرد. 

وی یادآور شد:طبق اطلاعات دوربین های نظارت تصویری در حال حاضر در هیچ یک از جاده های منتهی به شمال کشور بارش مشاهده نمی شود. 

* محدودیت ترافیکی در محورهای منتهی به شمال کشور 

محرابی نیا اظهار داشت:تردد موتورسیکلت تا ساعت 6 بامداد فردا سوم شهریورماه در جاده کندوان، محور هراز، جاده فیروزکوه و محور تهران-سمنان-مشهد و بالعکس ممنوع است. 

وی اظهار داشت:تردد خودرو از ساعت 15 امروز تا ساعت 2 بامداد فردا از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع است، با اعلام پلیس راه در محل، تردد وسایل نقلیه از ساعت 19 امروز تا ساعت 2 بامداد فردا از مرزن آباد به سمت کرج به صورت یک طرفه است. 

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه ها افزود:در جاده هراز تردد وسایل نقلیه از ساعت 16 امروز تا ساعت 2 بامداد فردا از رودهن به سمت آمل ممنوع است، با اعلام پلیس راه در جاده، تردد خودرو از ساعت 18 امروز تا ساعت 2 بامداد فردا از آب اسک به سمت رودهن در محدوده مشاء به صورت یک طرفه خواهد بود. 

محرابی نیا بیان کرد:هم اکنون 2187 دستگاه ترددشمار در جاده های کشور فعال هستند و تردد در شبانه روز گذشته نسبت به روز قبل 9.3 درصد افزایش نشان می دهد. 

*محورهای دارای بیشترین تردد در 24 ساعت گذشته 

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه ها بیان کرد:آزادراه کرج-تهران، آزادراه قزوین-کرج و آزادراه تهران-کرج بیشترین تردد را در شبانه روز گذشته داشته اند.

انتهای پیام/م

جزئیات یکطرفه شدن جاده کندوان و هراز امروز

جاده کندوان و هراز امروز یکطرفه می شود + جزئیات : امتیاز : 0 تعداد رای : 1
این مطلب مفید بود ؟01
برچسب :
نظرات
وبگردی